Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez szobatisztulás vagy inkább...

Ez szobatisztulás vagy inkább erőltetés? Fiu kisgyerekről van szó

Figyelt kérdés
Szóval 2 éves 5 hónapos gyermek. Egy ideje napi 10 pelust is elhasználtunk,mert vette le magáról.S bilibe wcbe nem volt hajlandó pisilni. Csak a mult héten bejött ez a nagyon meleg.Nem akartam kinozni még a pelussal is,ugy voltam vele,inkább feltakaritom utána nap 10szer a pisit,kakit. Szilárdat kakil. Levettem a pelust, s egy másfél hete probálom elcsipni a pisit.Ma reggel meg tegnap is már párszor ment bilibe. Ma majdnem a kaki is sikerült. Éjjel se adok rá pelust,s nem pisilt be még. Lehet ebből a módszerből baja? Pl ha napközben fürdött a melegben, volt hogy a kádban pisilt...(Panelban lakunk,35 fok is volt a héten...)
2015. júl. 26. 18:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma ebéd közben fogta magát,felállt az asztaltól s odament a wchez,felhajtotta, üléket levette s belelogatta a fütyit. S hajolt hogy huzza le.Most nem jött semmi,de nagyon ügyes volt.
2015. aug. 5. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!