Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol lehet kivitelezni, hogy...

Hol lehet kivitelezni, hogy pelus nélkül legyen, ha még utólag se szól és szinte mindenhol szőnyeg van?

Figyelt kérdés

Kisfiam kezdetben gond nélkül ült bilire, sőt már WCre is. Mostanában viszont tiltakozik, így nem ültetem rá. Eddig csak az udvaron volt pelus nélkül, de szeptembertől oviba kéne mennie. Ha pelus nélkül csurgott oda ahol épp volt, soha nem kapott érte. De ha bilibe ment, nagyon megdicsértem.

Volt már más is így? Ki hogyan oldotta meg? Utólag se szól, pedig moshatózunk 1 hetes kora óta, szóval még a pisit is érzi.


2015. aug. 17. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*Hogy lehet kivitelezni...
2015. aug. 17. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor eddig bele is pisilt, kakilt a wc-be, csak most nem?
2015. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányom 2 éves kora körül már elég ügyesen bilizett, de egyszer csak megmakacsolta magát, onnantól nem volt hajlandó se bilibe, se vécébe, se sehova, inkább visszatartotta akár 5-6 órán keresztül majd bepisilt. Már beletörődtem, hogy nem megy oviba. Aztán következő nyáron, a 3. szülinapja után kicsivel bementünk az óvodába megismerkedni a leendő óvónénikkel, aki azt mondta neki: "Neked már nem kell pelenka", erre néhány nap alatt teljesen szobatiszta lett. Most kisfiammal vagyok ugyanígy, 2 és fél éves, már kezdett ügyesen bilizni, de elment az egésztől a kedve és most nem hajlandó. Egyiküknél sem vált be hogy pelenka nélkül hagytam őket.
2015. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Csak pisi ment a bilibe, 1x a wc-be. A változás nem igazán tudom mitől lett. Egyszerűen egy ideje hallani se akar arról, hogy bármelyikre is ráüljön. :(

2015. aug. 17. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

De szólt,hogy kell pisilni mindig?

Szerintem nem érett még a szobatisztaságra.

2015. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem volt rajta a pelus (udvaron): szólt, miközben pisilt.
2015. aug. 18. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem! Hát ez még nem érettség. Add vissza rá a pelust! Ovi ide vagy oda, még várni kell vele szerintem!
2015. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!