Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Jártatok-e úgy, hogy csak...

SA_milady kérdése:

Jártatok-e úgy, hogy csak kúppal ment a kaki csecsemőnél? Kinőtte?

Figyelt kérdés
2 hónapos anyatejes kisbabám nem tud önállóan székletet üríteni. Nem szorulàsos! Gyógyszert szedünk,tornázunk, volt, hogy vártunk napokat, de csak görcsölt, szenvedett. Teát nem issza, meleg kendő pocira nem használ. Kétségbe vagyok teljesen esve! Van remény, hogy elkezdjen magátol nagydolgozni a közel jövőben?

2015. aug. 28. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

mégis hány nap amíg nem kakilt? ugye tudod, hogy anyatejes babáknál az is normális, ha 7 napig nem kakil?

nem kell kúpozni, az hogy hasfájós, nem egyenlő azzal hogy a fenekébe kell turkálni a kakáláshoz!

Tudom hogy örjítő egész nap dajkálni, masszírozni, tornáztatni, tudom, mert az én lányom is hónapokig küzdött a hasfájással. ennek ellenére azért 4-5 naponta mindig volt széklete, nem szorulásos, egyszerűen csak akkora lett neki salakanyag. De a hasfájás nem a salakanyagtól van, nem azért szenved a babád. A hasfájás oka a bél gázosodása, az ellen pedig tehetsz: oda figyelsz mit eszel, őt pedig minél többet böfizteted, minél tovább, minél kevesebbszer teszed mellre, és nem cicin altatod.

2015. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, és hason alvás is jó. Csak ne kúpozd mert 6 hónaposan már nem fog tudni anélkül kakálni.
2015. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy állítod be, mintha egész nap ölbe tett kézzel ülnék. Sokat utána olvastam, képben vagyok, tudom, hogy mi a helyzet az anyatejes babáknàl. A kicsi lànyom öt napig sem székel, és kúppal azonnal tud. Tehàt van salakanyag, csak nem jön ki. Hogy beszóltál, még rosszabbul érzem magam, hát nem épp erre volt szükségem.
2015. aug. 28. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnalom ha magadra vetted, segito szandekkal irtam. az 5 napot sem gondolom kritikusnak...nem amiatt belgazos mert 5 naponta kakil csak!! ket kulon dolog.
2015. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Odafigyelek, mit eszek és mindent csinálok, amiket írtál. Annyira nem hasfàjós a babucim, csak akkor szenved nagyon, mikor nagydolgoznia kell és nem sikerül neki.
2015. aug. 28. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
enyém 10 naponta kakilt. nem kúpoztam, az nem jó. laevolac szirupot adtam neki kúra szerűen, egy hétig kapta, majd 1 hónap szünet. hozzátáplálással megoldódott
2015. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt így folytatod nem fog megtanulni egyedül kakilni...


Ha egy hétig nem kakilnak az sem gond.


Orvossal beszélj jó pár lehetőség van.

Ezzel nem teszel neki jót.

2015. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de csak a kiegészítő táplálás bevezetésekor, illetve amikor kifogytunk a fagyasztott őszibarackból, szilvából. Amíg kizárólag anyatejes volt a babám, nálunk nem volt gond.

Laevolac szirupot ismered? [link] Természetesen konzultálj róla a gyermeked orvosával az alkalmazása előtt. Nálunk bevált az alkalmankénti használata, így nem jutunk el kúpig - szerencsére.

2015. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!