Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil be ha ruha van rajta?

Miért pisil be ha ruha van rajta?

Figyelt kérdés
Pucér popóval nincs baleset, ha kell neki rohan a bilire és ráül. Viszont ha van rajta valami ruha, akár csak egy kisgatya is, azonnal bepisil, hiába mondom neki, hogy az nem pelus. Ez miért van? Kinövi? Vagy segíthetek valahogy neki?
2015. aug. 29. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sosem engedtem őket pucér popóval lenni, nem is volt ilyen gondunk.

Mennyi idős? Egyébként, persze kinövi, nem marad így. :) Nem tudsz mást tenni, mint mindig elmondod, hogy nincs rajtad pelus, ez bugyi, átengedi a pisit, ha kell, menj a bilire. Megszokja majd.

2015. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem érzékeli a különbséget pelus és kis gyatya között. Legyen gatya nélkül, és lehet, hogy rájön, hogy kell figyelni. Ha nem, akkor vissza kell majd adnod a pelust, vagy küzdesz. De azzal teszel a legjobbat, ha nem adsz rá gatyát.
2015. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont én is hasonló kérdést akartam feltenni. Kisfiam 2,5 éves. Nagy melegekba max poló volt rajta, de hamarosan megy bölcsibe ujra(kedden) s ott kell gatya.Vettünk neki bugyikat,s nacikat de nem tudom lesz ott. Itthon szépen elmegy,felé áll s pisil.Ha kakilni kell,leül.
2015. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az enyém is 2,5 éves. Most még meleg van, rohangálthat pucér alféllel, de jön az ősz , kell a ruha hamarosan. Remélem addig megszokja!

Köszi a válaszokat!

2015. aug. 31. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!