Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem kakál a wc-be?

Miért nem kakál a wc-be?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves lesz jövő hónapban. Pisi ügyben szobatiszta viszont a kaki még a bugyiba megy. Vagyis amikor kimegyünk az udvarra hátramegy egy helyre és mindig ott kakil a bugyiba, ha bent vagyunk a lakásban addig nem kakil. Ma nem tudtam kiengedni mert annyira fúj a szél de még nem kakilt, viszont pukizik.szerintem már kell neki de nem akar wc-be se bilibe kakálni. Miért lehet ez? Mindig elmondom neki hogy szóljon ha kaka van és megyünk bilizni. De nem.
2015. szept. 24. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Akkor adj rá pelust, nem szobatiszta még. Várjatok még vele.
2015. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínűleg egyrészt félti a kakát, bármennyire is hülyén hangzik. Az olyan intim dolog a gyerekeknél is, nem megy az akárhova :). Másrészt szeretne elvonulni közben, de úgy érezheti, a lakásban állandó jövés-menés van, és "rányithatnak".


Keressetek együtt helyet a bilinek! Kérdezd meg, hol szeretne bilire ülni a lakásban. Akár a nappaliban a fotel mögött pl, vagy valami ilyen eldugott helyen. Hátha.


Munkatársam mesélte egyszer, hogy a lánya mindig elbújt, amikor a kaka még a pelusba ment.

2015. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első hiába adok rá pelust abban se megy a kaka. Csak ha kimegy az udvarra és hátra megy. Próbáltam már elrakni másik helyre a bilit de az sem segít.
2015. szept. 24. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
az en lanykam 21 honaposan kezdett onszantabol szobatiszta lenni, de a kaki gond azonnal elo is jott. Azzal nem volt gond, hogy kert hozza pelust, de egy ido utan egyszeruen felt kakilni. Ekkor meseltem neki Kakiorszagrol, hogy milyen szep hely, meg miket csinalnak ott a kakik. :) volt kakikiraly is. :) de csak azok a kakik juthatnak el oda, akiket lehuznak a wc-n. Igy a pelusba kerult kakit elbucsuztattuk, es utjara inditottuk a nagy csuzdan, azaz a wc-n. :) hat parszor kockara rohogtem a fejem kozben, de ra par hetre mar a wc-be kakilt, azert azota is integetunk neki. :)
2015. szept. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!