Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nálatok is használhatatlan a...

Nálatok is használhatatlan a Pampers pelenka?

Figyelt kérdés

Már-már cinikusnak érzem a reklámot, hogy szárazon tart éjjel a pelus. Persze, mert felül kifolyik belőle.


Rengeteg Pampers pelust kaptunk a babalátogatóba érkező rokonoktól, barátoktól, én meg veszem a Rossmannban a saját márkást mert az igazán jó. Harmadszor babázom, szóval nem hiszem, hogy a technikával lenne baj, no meg a Rossmann-pelus hibátlanul működik, viszont érdekelne, hogy más is így van-e a Pampers-sel.

Bár a méret megfelel a kicsim súlyának, lehet, hogy később mégis jobb lesz a helyzet?


2015. aug. 27. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mondasz, mert nekünk meg ez az egyetlen, ami kibírja az éjszakát. Semmi más nem vált be, pedig iszonyú sok félét próbáltunk. Csak ez vált be. Nem tudom, mi lehet más nálatok, mint nálunk. Sokat iszik a kisfiam lefekvés előtt, folyton nyakig pisis volt. Ez az egy pelus, ami nálunk megoldást jelentett.
2015. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be, pedig próbáltuk a premium care-t és az active babyt is. Lehet, hogy más testalkatúak a gyerekeink, ezer nem passzol.úgy rájuk. Nekünk a libero vált be,.de sokan meg azt szidják. Örüljünk neki, hogy van választási lehetőségünk, és éljünk vele. Próbáld eladni a pamperst, én nagyon jó áron adtam túl rajta, többet kaptam érte, mint amennyiért kuponokkal vettem.
2015. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

felül?


nekem, hogy nagyobb már a gyermekem (1 éves múlt)az tűnt fel, hogy alul folyik ki, mert olyan gyorsan tele lesz a pelenka, hogy nem bír már többet felszívni, így sűrűbben kell cserélni(igaz nem pampers, de szerintem nem márkafüggő, lehet nagyobb méretű kellene már, a pampers volt rajta egyszer amikor tópartoztunk és belement a vízbe a nem úszósban de az úgy felpuffadt..rengeteg vizet magába tud szívni a pampers szerintem)

2015. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 évig használtuk, tökéletes volt.
2015. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk sem vált be.

egyik gyerenél sem (három van) vagy felul -elol vagy felul hátul folyt ki a pisi...

2015. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
először a New Bornt használtam, 100%-ig elégedett voltam. Aztán az ár miatt áttértünk a narancssárga Pampersre...óva intettek tőle mert nem gumis a háta. De már 8 hónapja használjuk és egyszer sem folyt ki belőle semmi, nagy ritkán a pisi, de akkor úgy, hogy pl nap közben elfelejtettem neki cserélni és úgy maradt 6 órát ugyanabban a pelusban...nagyon jó az illata is, én szeretem, nekünk bevált.
2015. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Más-más alkatú babának más pelus válik be. Igaz nálunk eddig háromból egyszer sem a Pampers volt a legnyerőbb. Vmièrt én sem vagyok elégedett vele. Saját márkás pelusokat jobban szeretem.
2015. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen jó volt a Pampers is, de gyakorlatilag minden más pelenka is,sose ázott át. Próbáltál már esetleg nagyobb méretet ráadni? Ha a kisfiam elérte a köv méret alsó súlyhatárát, akkor én mindig váltottam nagyobbra,hiába lett volna jó a kisebb is súly szerint. A nagyobb pelusban több pisi elfér.
2015. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viki_sunshine válasza:
1 éve használjuk és tényleg semmi gondunk nem volt. javult a helyzet azóta?
2016. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!