Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 éves kislányt nem tudom...

3 éves kislányt nem tudom rászedni bilizésre, ráül, el is van rajta jó ideig, de nem pisil bele aztán fellál arébb megy kicsit és ott játék közben bepisil. Valakinek tanácsa?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Motiváció. Egy pisi, egy matrica. Egy kaki, egy kindertojás. Két hét alatt lett szobatiszta a lányom. A kinderből csak a játék kellett neki. Keress olyan dolgot, amit nagyon szeret és ritkán kap meg.
2016. jan. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán bejön ,Köszi.
2016. jan. 18. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. A kinder nálunk is működött.
2016. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%

Próbáld meg bilizés közben valami érdekessel lekötni a figyelmét, hogy ne a bilizésre figyeljen.

pld. valamilyen kicsi kézben tartható játék, vagy egy jó rajzfilm, amit csak akkor nézhet, ha a bilin ül.

Ja és ha sikerül a bilizés, akkor annak nagyon örülni, megdicsérni, megjutalmazni. :))

2016. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket próbálkozunk
2016. jan. 24. 16:36
 6/6 anonim válasza:
Lányom 21 hónaposan lett szobatiszta, ő sem akart a bilibe pisilni, leszállt róla és bepisilt. Van egy nagy tükrünk, elétettem a bilit és ráültettem.Mondtam neki nézze meg milyen ügyesen tudsz pisilni addig én hozok wc- papírt. ( a lányok szégyenlősebbek, sok kislány nem tud pisilni/kakilni ha ott állnak mellette, ő a mai napig kiküld a wc-ből) És mire vissza értem már ott állt a bili mellett és mutogatta. hogy bele pisilt! :) Annyira tetszett neki onnantól csak bilibe akart pisilni! Kb. 2 hét alatt teljesen szobatiszta lett!!
2016. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!