Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen pelenkát ajánlanátok...

Milyen pelenkát ajánlanátok éjszakára?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiam minden reggelre teljesen átázik. Pempars prémium care pelenkát adok rá este 8-kor, de reggel 6-kor már teljesen át kell öltöztetni. Tudtok ajánlani valamit, ami bírná kb. 12 órán keresztül? Köszönöm!
2016. jan. 26. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még eszik éjszaka, különben nem ázna át a pelus. Amíg evett éjszaka én cseréltem neki. Nincs az a csodamárka, amelyik mindent kibír. Én úgy vettem észre nagyjából egyforma nedvszívók. Annyit kipróbálhatsz esetleg, hogy éjszakára egy mérettel nagyob pelust adsz rá, abba több fér.
2016. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én babám 3 hónapos, sok pelenkát kipróbáltam és bizony nekem is volt amelyikben nyakig átázott.

a Pampers Sleep and Play ( narancssárga ) vált be, este 7-8 körül ráadom és reggelig bírja. próbáld ki !

2016. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki minél többet.

Nálunk a Liberó borzalmas volt, a narancs Pampers is, a zöld Pampers (Active Baby) vált csak be.

De próbáltam a Rossmann saját márkát, az sem volt jó.

Lassan 3 éves a fiam, bugyipelenkát is csak Pamperst veszek. Zöldet.

2016. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 indigoh ***** válasza:
Nalunk a Tescos valt be, ejszakara csak azt adok ra. Napkozben mas is jo, mert 3 orankent cserelek pelust. Ha alvas elott sokat iszik, akkor mostanaban cserelek ejszaka is, mert az esti kb, fel 7-es furdestol reggel 7-8-ig keves az egy pelus. Este 7-8 korul alszik el. Eszik hajnalban, majd alszik tovabb. 14 honapos a kisfiam.
2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Liberot használtunk, de legalább kétszer cseréltem éjszaka.
2016. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!