Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mivel helyetesíthetném a...

Mivel helyetesíthetném a pelenkát éjszakára?

Figyelt kérdés
Sajnos elfogyott az utolsó darab pelusunk is. Pénzem 0 nem tudok venni. :( nappal bilizik de éjszaka mindig bepisil és ha megyünk valahová még akkor is kell rá pelus. Nem tudom mit tegyek. Éjszakára ha bepisil mert befog mit tehetnék oda? :( :( havi 20 ezerből nem lehet megélni. Most fordult velünk elő ilyen először. Nem tudok kérni pelust senkitől nem igen van babás ismerősöm
2016. jan. 27. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Védőnőtől kérj pelust. Nekik szoktak adni megmaradt csomagokat. Illetve vannak régi cuccait is. Pamperst ne várj, de olcsóbb megoldást biztos kapsz. Esetleg tudsz készíteni betétből pelust. Önkormányzattól kérj támogatást ha ennyire rossz a helyzet.
2016. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs textilpelenkátok?


Kérj kölcsön pár ezer forintot rokontól, barátnőtől, unokatestvértől, nem létezik, hogy egy db ember sincs körülötted.

2016. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huh elég kellemetlenül érezném magam ha a védőnőtől kellene kérném de ha nem lesz más amit ki tudok találni az lesz. Köszönöm ez eszembe sem jutott.
2016. jan. 27. 10:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretek kéregetni senkitől. :( most fordul ilyen velem elő először. Van pár barátnőm hát nem tudom adnak e hónap vége van. :( de proba szerencse
2016. jan. 27. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret kéregetni, én még a saját anyukámtól sem szoktam, de ha nagyon kellene, biztos, hogy felvenném a pléh-pofát, és kérnék egy olyan hozzám közel állótól, akiben bízom. Úgyis visszaadod napokon belül.
2016. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Probáltam pár dolgot eladni de sikertelenül. Rendben akkor össze szedem a bátorságom és megpróbálok kölcsön kérni
2016. jan. 27. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:

facebookon is vannak ilyen csoportok, ahol adnak ezt azt, keress a környékeden.

vagy textilpelusból hajtogass neki pelust, de azt többször kell cserélni, és tegyél alá gumilepedőt.

Írj privát, hol laksz, hátha tudok adni pelust-én Pest megyében lakom.

2016. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, merre èlsz? Hatha en is tudnek segiteni.
2016. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok szerencsére Megoldódott :)
2016. jan. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!