Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » áprilisban tölti a fiam a 3....

áprilisban tölti a fiam a 3. évét. Mehetne is ovodába de még nem szobatiszta. Azt értem (megértem) hogy nem kötelesek így bevenni. De mi lesz a GYES-el a munkahellyel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Az egyéni szocprobléma...Vegyél fel egy bébiszittert amíg nem lesz szobatiszta, vagy vidd bölcsibe...
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Gyest 3 éves koráig kapod.

Munkahelyeden vedd ki a bentmaradt szabid, azzal is nyersz némi időt, és ha a nyári szünetet meg tudjátok oldani apával, nagyikkal, ajkor kezdjen inkább szeptemberben.

2016. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%
Kérdezd meg a védőnődet! Én úgy tudom, ha szobatiszta, ha nem akkor is fel kell vegyék!!
2016. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

azért nem fogsz gyest kapni, ert te megvárod, hogy "megérjen" a gyerek és "nem erőlteted" :) egy 3 éves megérett rá, vagy leveszed a pelenkát és egy hét múlva szobatiszta lesz és mehet oviba, vagy valahogy megoldod.

gyest nem fogsz kapni, a munkahelyedre meg a nem jársz be, kirúgnak. esetleg keresel csanát, ott pelenkáznak 3 évest is

2016. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgy tudom, hogyha nem szobatiszta a gyerek lehet kérni a gyes hosszabbítását, ha emiatt nem mehet oviba. Persze utána kell járni, mert nem biztos, de mintha hallottam volna ilyet. Április még odébb van, ilyenkor két hónap is sokat számít. Nyugodj meg! Ha előbb nem is, nyáron biztos szobatiszta lesz a fiad!
2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Magánovi? Ismerősöm így oldotta meg, még az ő gyereke sem szobatiszta. Mondjuk én áprilisban nem vinném oviba mert szeptemberben úgyis új csoportba kerül és megint szokhatja meg az új gyerekeket. Nagyszülők nem tudnak segíteni?
2016. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Az oviban mondták, hogy nem veszik be így? Nálunk mehetnek így is a gyerekek és abba az oviba is, ahol anyósom dolgozik. Nem kizáró ok.
2016. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Próbálkozz vele, de ne erőltesd. Ne adj rá pelenkát nappalra. Még lehet addig szobatiszta, de ha nem, az sem gond, mert nem kötelező szobatisztának lenni


GYES erre nem jár. Mi van a szabadságaiddal?

2016. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Falun lakunk, szülők városban 20 km.

15 napszabim van. ápr 20 -n kezdek legkésőbb.

Csoporttal nincs baj mert nyáron összevont csopiban megy az ovi ősszel meg a saját csoportjában kezd.

Ma egész nap pelus nélkül hagytam........kiv. alvás.....és 1x pisilt be.......

:) :) :) :)

2016. febr. 16. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
egyébként nem úgy működik ez, ha néha bepisil, akkor kirakják. ha már legtöbbször szól, hajlandó bilizni / wczni és lekerül a pelus, szerintem be fogják venni
2016. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!