Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil 5 percenként?...

Miért pisil 5 percenként? Vagy ez természetes ilyenkor?

Figyelt kérdés
20 hós kisfiamra nem adok pelust ilyen melegbe csak kis bugyit! De 5 percenként bepisil. Ha pisiltetem rá 5 percre bepisil a bugyiba! Ez gond?? Amugy ügyesen pisil a wc-be,fűbe,bilibe is.nem iszik nagyon sokat!
2016. jún. 9. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Lehet próbálkozni és ha látszik a gyereken, hogy érett rá és megy neki, akkor jó. De ha látszik rajta, hogy nem érett rá, nem tudja szabályozni, visszatartani, jelezni, nem érzi, hogy mikor van rendesen inger, nem tudja rendesen kipisilni magát, mert feszélyezi a helyzet, akkor miért kell erőltetni?
2016. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem!!próbálkozom csak,és nrm tudtam miért pisil ilyen sokat!

Ezért délután megmutattam a doktornőnek!cukra rendben,vizelete rendben! Azt mondta biztos megkevertem hogy levettem a pelust,de nyugodtan legyen az nélkül!

2016. jún. 9. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!