Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy gyerek előbb lesz éjszakára szobatiszta, mint nappalra?

Figyelt kérdés

A fiam 3 éves múlt, és úgy két hete szinte kivétel nélkül száraz pelussal ébred, viszont nappal hallani sem akar arról, hogy levegyük a pelenkát.

Valaki tapasztalt ilyet? Jelent ez valamit, hogy elindult a szobatisztaság felé?



2016. jún. 15. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Az én két évesem is szinte mindig száraz pelussal ébred, de ez nem jelenti azt, hogy szobatiszta, csak annyit, hogy alvás közben nem pisil. Ébredés után kicsivel néha bejelenti, hogy pisiltem, de nem mindig. Mi majd most nyáron próbálkozunk lassan a szobatisztasággal. Szobatiszta akkor lesz, ha már magától szól vagy megy a WC-re.
2016. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit használt? Nálunk a wc szűkítő cseréje oldotta még a dolgot. Amivel a lányommal keztük a szobatiszta sávot valami miatt nem tetszett neki. Nem lehet ezért nem akarja a pelusát elhagyni?
2016. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos. Van kb 4féle bilink, meg wc szűkítőnk is, de egyikre sem akar ráülni. Még csak kipróbálni sem.

Lassan jó lenne elhagyni a pelust.

2016. jún. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!