Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hányszor pisil egy nap 3 éves...

Hányszor pisil egy nap 3 éves szobatiszta gyerekének?

Figyelt kérdés

34 hónapos fiamnEgy nap 3-4 állammal pisil napközben. Csak alváshoz kap pelenkát éjszakára az még tele van.

Ez normális így?


2016. jún. 15. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális-e, de az én fiam is kb. ennyit pisil, és az éjszakai pelenka csurig van. Ő még a délutáni alváshoz is kap pelust, abban is van.
2016. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő már a délutáni alváshoz sem használ. Ma is csak 1-szer pisilt lefekvés elött.
2016. jún. 15. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Az én 51 hónapos lányom is így van vele.
2016. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányom márciusban múlt három éves, kb. 2 óránként kéredzkedik pisilni. Éjszakai pelenkája már teljesen száraz volt az elmúlt két hétben. (Viszont kakiláshoz még kéri a pelenkát - szól, hogy adjam rá -mert azt még nem hajlandó a wc-be)
2016. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 38 hónapos. Kb 4-5 pisi van és 1 kaki napközben. Csak éjjelre kell pelus, az mindig teli van.
2016. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor szobatiszta lett akkor napi 6-8x pisilt. Majd 3 évesen már csak max 4x.

Most 4 éves lesz,3x pisil. Reggel,délután és este. De szerintem normális így.

2016. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért volt tanulságos olvasni a válaszokat, mert azt hittem, erőnek erejével visszatartja valamiért a fiam, ami nem egészséges, de akkor talán mégsem.... nem egy nagy ivó egyébként.
2016. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!