Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akkoriban is ilyen sok gyerek...

Akkoriban is ilyen sok gyerek ragaszkodott a pelenkához (elsősorban kakiláshoz), amikor még csak mosható pelenka volt?

Figyelt kérdés

Gyakran előkerülő probléma a szobatisztaságra szoktatásban, hogy a gyerek azután is ragaszkodik a pelenkához, elsősorban a pelenkába kakiláshoz miután már tudja tartani vizeletét és székletét.


Ez akkor is így volt, amikor még csak mosható pelus volt pl. 30 éve?



2016. jún. 21. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mert pont az a baj a maiakkal, hogy túl jók, alig nedvesedik àt. A kaki zavarja őket,van baba aki akkor szeret kakilni ha épp tisztàba teszik. Nyilvàn egy csatakos nedves pelus kellemetlen nekik, szabadulnànak tőle. Azért az érettségit nem sürgeti még, de kényelemből hordhatjàk tovàbb valóban.
2016. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem még az volt és a 3. születésnapom környékén lettem hirtelen szobatiszta, előtte nem igazán sikerült a szüleim elmondása alapján.

De van is olyan emlékem, hogy egy tüsszentés után meglepetés volt a bugyimban...

2016. jún. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 éves koromig simán betojtam. Anyu mindent kipróbált, semmi sem vált be. Okos, beszédes kiscsaj voltam, ki is magyaráztam a dolgot. Ez 40 éve volt.

Anyu szerint az volt a baj, hogy akkoriban elvárás volt erõltetni a szobatisztasàgot, és ez ellenkezést vàltott ki.

Az én gyerekeimnek már kényelmes eldobhatò például volt. Békén hagytam őket, 2-2,5 éves koruk között szobatiszták lettek.

2016. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Példàul=pelusuk. Okos a telóm:-)
2016. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkoriban máshogy volt szokás szobatisztaságra szoktatni a gyerekeket, de biztos vagyok benne, hogy "kakiproblémái" akkor is sokaknak voltak. Legfeljebb senkinek nem jutott eszébe bepelenkázni őket ezért, inkább ment minden egyenesen a gatyába.
2016. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért érdekel annyira?

Válts textilre

2016. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én bátyám 30 éve ilyen volt, szólt ha kakilnia kellett, kérte a pelust, anyukám ráadta, elvonult kakálni, és mikor végzett megjelent és levetette magáról. Vagy 3,5-4 éves koráig volt ez.
2016. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mai eldobható cuccok annyira kényelmesek hogy sok felnőtt is visszaszokik rá.
2016. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!