Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vajon annak jele, hogy el...

Vajon annak jele, hogy el akarja hagyni a pelenkát?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja megpróbálkoztunk a pelenka leszokásról,ami nem igazán ment neki (nem szólt ha pisilnie kellett,és a wcre tevés után 0-15 perccel bugyiba pisilt) gondoltam,jó majd nyár végén még egy próba,esetleg bilivel hátha az szimpatikusabb neki,ha akkor sem,akkor majd egy fél év múlva visszatérünk rá. Most viszont napok óta folyton lekapja a nadrágot,meg a pelust,odanézek és azt látom,hogy pucér fenékkel szaladgál. Ha 6x adom fel rá, 7x veszi le,már művészi gyorsasággal és ügyességgel :D Mondjuk ez nem mindig ilyen vicces,ma délutáni alvásnál vette le,letettem aludni,20 perc múlva sír,bemegyek,pelenka földre dobva,ágyba meg hatalmas tócsa. Nem tudom a pelenkát magát utálja (bár jó márkájú, jó méretű bugyipelenka) vagy azon kívül akar pisilni? Gondolom kellett már neki (egyébként 2 óránként pisil,órát lehet állítani hozzá) mikor levette,akkor miért az ágyba intézte,miért nem pisilt a pelenkába,és vette le aztán?
2016. júl. 6. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem abszolút nem érett még meg a szobatisztaságra, valószínűleg inkább csak a pucérkodást élvezi.
2016. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El akarja hagyni a pelenkát, de nem úgy, hogy most már szobatiszta legyen.


Ugyan kort nem írtál, de nekem is éretlennek tűnik a szobatisztasághoz, de lehet, hogy melege van, vagy éppen csak rájött, hogyan lehet levenni a pelenkát, és tetszik neki ez a folyamat.

2016. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem viszont nem annnyira,nincs itthon 5 váltómatracom :-) este is lekapta már megint az ágyban... pedig vagy marad a pelenka,vagy hozzászokik a bilihez,mert azért nem tudom minden nap mosni a 140-es matracát :s
2016. júl. 7. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!