Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez szerintetek jo ut a szobati...

Ez szerintetek jo ut a szobatisztasag fele?

Figyelt kérdés
Kislanyom 20 honapos, 1 hete levettuk a pelust, ismerkedunk a bilivel, hatha tetszik, ha nem az se baj, semmivel nem vagyunk elkesve :) Eddig csurgatott mindenhova, most par napja mar latom, mikor kezd pisilni, szólok neki, hogy bilibe es csak 1-2 cseppen el, aztan visszatartja mig a bilihez jutunk :) ez jo jel hogy vissza tudja tartani de meg nem jelzi elore?
2016. aug. 10. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de engem annyira érdekelne, hogy akik azt írják csurgott minden hova, azok nem féltik a kanapét/szőnyeget/parkettát a penésztől? Én nem merem egyszerűen levenni róla pedig nem ártana.
2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szobatisztaság, hogy te szólsz neki hogy pisiljen. Igy nem az érzést tsnulja meg, hogy mikor szóljon, hanem te szólsz neki.
2016. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel csak artasz , minek erolteted ? 2 eves sincs !

Te szolsz neki , es nem o erzi ...

2016. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahogy kiírtam a kérdést, utána kb 5 perccel azt láttam: hogy sétál oda a kislányom, csücsül le a bilire és pisil bele, mindenféle "felszólítás" nélkül, szóval sztem jó út volt :)


A csurgatásra pedig :) Először én is csak kinn vettem le a pelust, idebenn csak párnapja, a kis szőnyegeket felvettem, járólap van idebenn, napközben általában a nappaliban vagyunk, így itt könnyű feltakarítani.


A kanapéval meg szerencsések vagyunk, a kislányom csak akkor mászik, ha épp reggel megnéz egy mesét ébredés után, azonkívül tudja, hogy a kanapéra nem mászkálunk, így azt nem érte baleset :)

2016. aug. 10. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
hat nalunk a kanape az egyik fo tartozkodasi objektum :( allandoan arra maszik.
2016. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat ugy nehezebb, akkor maximum lehet érdemes valami vízhatlan gumilepedővel leteríteni mikor pelus nélkül van.
2016. aug. 10. 14:07
 7/7 anonim válasza:

2. és 3. kommentelő:

Azzal semmi baj nincs, ha Ő szól neki, az a kutyáknál van. Itt azért kicsit más a helyzet, ugyanis mentális fejlődésével a gyerek felfogja, hogy egyedül is el tud menni a bilihez, vagy szólni Anyának, hogy segítsen.

Kérdező:

Ahogy írtad: semmivel nem vagytok elkésve!

Látod, hogy az agya mekkora mérföldkövet lépett 5 perc alatt? :) erről a mentális fejlődésről beszélek. Én is percről percre elcsodálkozom a kislányomon, hogy amit tegnap próbálgattunk több-kevesebb sikerrel, azt ma egyedül gond nélkül megcsinálja. hihetetlen...

2016. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!