Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A fiam 2 es fel honapja...

A fiam 2 es fel honapja szobatiszta. Egy hete jar oviba, es ott nem akar pisilni. Volt valakinek ilyen problemaja? Hogy oldodott meg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Más idegen helyen pisil?
2016. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlö volt nálunk is ,pedig már 5 hónapja volt szobatiszta a gyerekem, pár hete pedig éjszaka is.Hiába beszéltük meg ,hogy kinek kell szólni, ha pisilni kell , mégis teljsen bepisilt, többdzör is. A dadus szerint eljátszotta az időt. Lehet,de arra is gondoltam,hogy még ismeretlen minden, nem tudja szóljon-e, talán meg sem mrri dzólítani sz óvónőt stb... Aztán kb. egy hét és rendeződött a dolog. Tslán rájött a rendszerre, más gyrrekrkzől is látja , hogy kinek dzólnak,mi tőrténik.
2016. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, pisil gond nélkül idegen helyen is.Raadasul az ovit es az ovonoket is ismeri, mert egy evet mar jart ide, akkor persze meg nem volt szobatiszta (ebben az oviban van egy csoport, ahova 2 eves kortol veszik fel a gyerekeket). Nem is ertem mi tortent.Kozben decemberben megszuletett a kisteso, akivel ugye itthon voltunk egesz nyaron harmasban. Lehet e miatt?Ketsegbe vagyok esve, ugy sajnalom szegenyt...
2016. szept. 19. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a tesó miatt. A kistestvért dédelgetik, ölelgetik, pelenkázzák egész nap, őt, a nagyot pedig elküldik óvodába.
2016. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!