Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

Ti mennyi idő után mertetek otthonról is pelus nélkül elindulni?

Lányom 2 hónapja nappalra szobatiszta, mindig szól ha pisilni kell és megyünk is a WC-re/bilire. Nem is attól félek, hogy nem szól, csak mi van, ha olyan helyen vagyunk, ahol nem tudunk egyből wc-re szaladni, nem tudom mennyi ideig tudná tartogatni.

2016. okt. 3. 07:53  Privát üzenet  

A válaszok
Ha más nem ,ott a bokor... Szép lassan egyre húzod neki az időt és meglátod. De váltó ruha legyen nálad inkább,ne pelenka.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. okt. 3. 07:55 Privát üzenet
A fiam 2 és fél évesen lett szobatiszta nappalra, onnantól nem adtam rá pelust, váltóruhát vittünk mindenhová és sokszor megöntöztük a fákat a játszótéren :) Az elején óránként rászóltam, hogy de bizony menjünk pisilni. Kb. két hét múlva már tényleg csak elvétve történt baleset (a bölcsiben).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2016. okt. 3. 07:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És nem kerültetek olyan szituációba (ha nem akkor mit tennétek), hogy mondjuk boltban éppen kasszánál fizettek szól, ugye akkor rögtön nem tudtok rohanni, és mondjuk odapisil. (Bár szerintem azt a pár percet bírja, itthon se rohanunk)

# 3/5Időpont 2016. okt. 3. 08:15 Privát üzenet

Nem volt ilyen eset, bár szerencsémre egyébként is a férjemmel úgy szoktuk megoldani a bevásárlást, hogy lehetőleg ne a gyerekkel kelljen sorbanállni vagy ha muszáj, dackorszakossal inkább valami kisboltba megyek csak :)

Egyedül egy hosszabb autózáskor adtunk rá pelust, vonatra pedig egyszer vittem papírbilit (DM-ben lehetett kapni).

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. okt. 3. 08:24 Privát üzenet

Mi kb két hétre rá h szobatiszta lett már vásárláshoz sem adtunk rá pelenkát.

Olyan volt h épp a tescoban vásároltunk mire a lányunk szólt h kell pisilni, szerencsére apa is ott volt így ő kivitte pisilni de nem tetszett neki a tescos wc így nem abba pisilt hanem kibírta hazáig és otthon pisilt.

Hiszen a szobatisztaság lényege pont az h vissza tudja tartani amíg kiér a wc-re tehát nem fog egyből odapisilni a boltban (hacsak nem ivott előtte 2 liter folyadékot de nyilván nem és otthon is mindig elmegy pisilni indulás előtt).

Ha apa nem lett volna velünk amikor a tescoban kellett pisilnie akkor azt csináltam volna h a vevőszolgálati pulthoz odatolom a tele kosarat és szólok h addig itt hagynám amíg kimegyünk a gyerekkel pisilni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. okt. 3. 11:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretsz dolgozni? Jó otthonról elindulni reggelenként?
Feltételezzünk azt, hogy a migránsok megtámadják Európát . Érdemes lenne otthon védekezni, vagy elindulni otthonról?
Anyukák, nektek is nehéz elindulni otthonról gyerekkel?
Ki hogy boldogult, miután elköltözött otthonról? Hogyan tudott a nulláról elindulni?
Ha muszáj elindulni otthonról, akkor hogy véditek ettől a hidegtől a 4-5 hónapos babát, hány takarót használtok a babakocsiba? (babahordozóban! -azt muszáj használnunk, mivel sok...
Mennyi időbe telik nektek elindulni otthonról valahova 2 vagy több gyerekkel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!