Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti mennyi idő után mertetek...

Ti mennyi idő után mertetek otthonról is pelus nélkül elindulni?

Figyelt kérdés
Lányom 2 hónapja nappalra szobatiszta, mindig szól ha pisilni kell és megyünk is a WC-re/bilire. Nem is attól félek, hogy nem szól, csak mi van, ha olyan helyen vagyunk, ahol nem tudunk egyből wc-re szaladni, nem tudom mennyi ideig tudná tartogatni.
2016. okt. 3. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha más nem ,ott a bokor... Szép lassan egyre húzod neki az időt és meglátod. De váltó ruha legyen nálad inkább,ne pelenka.
2016. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 és fél évesen lett szobatiszta nappalra, onnantól nem adtam rá pelust, váltóruhát vittünk mindenhová és sokszor megöntöztük a fákat a játszótéren :) Az elején óránként rászóltam, hogy de bizony menjünk pisilni. Kb. két hét múlva már tényleg csak elvétve történt baleset (a bölcsiben).
2016. okt. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem kerültetek olyan szituációba (ha nem akkor mit tennétek), hogy mondjuk boltban éppen kasszánál fizettek szól, ugye akkor rögtön nem tudtok rohanni, és mondjuk odapisil. (Bár szerintem azt a pár percet bírja, itthon se rohanunk)
2016. okt. 3. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen eset, bár szerencsémre egyébként is a férjemmel úgy szoktuk megoldani a bevásárlást, hogy lehetőleg ne a gyerekkel kelljen sorbanállni vagy ha muszáj, dackorszakossal inkább valami kisboltba megyek csak :)

Egyedül egy hosszabb autózáskor adtunk rá pelust, vonatra pedig egyszer vittem papírbilit (DM-ben lehetett kapni).

2016. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kb két hétre rá h szobatiszta lett már vásárláshoz sem adtunk rá pelenkát.

Olyan volt h épp a tescoban vásároltunk mire a lányunk szólt h kell pisilni, szerencsére apa is ott volt így ő kivitte pisilni de nem tetszett neki a tescos wc így nem abba pisilt hanem kibírta hazáig és otthon pisilt.

Hiszen a szobatisztaság lényege pont az h vissza tudja tartani amíg kiér a wc-re tehát nem fog egyből odapisilni a boltban (hacsak nem ivott előtte 2 liter folyadékot de nyilván nem és otthon is mindig elmegy pisilni indulás előtt).

Ha apa nem lett volna velünk amikor a tescoban kellett pisilnie akkor azt csináltam volna h a vevőszolgálati pulthoz odatolom a tele kosarat és szólok h addig itt hagynám amíg kimegyünk a gyerekkel pisilni.

2016. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!