Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha a 3 éves státuszon nyoma...

Ha a 3 éves státuszon nyoma sincs a szobatisztaságnak, akkir a védőnő elküld valahova? Vagy mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztunk mindenféle szelíd módszerrel (bili, wc-szűkítő, babák biliztetése, mintás wc-papír, gyereknek tetsző bugyik, bilikönyv), de nem hajlandó használni se a bilit, se a wc-t. Egyébként érzi mikor kell, mondja is, még a pisit is.
2016. dec. 26. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves rokon kisfiúbnég mindig pelusos, elvitték már orvoshoz aki annyit mondott hog, türelem, majd leszokik róla
2016. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Három és félévesen az exem fia azt sem tudta hogy mi az a bili .
2016. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképpen pozitív,hogy érzi mikor kell és mondja is...ha ez nem így lenne akkor ott 3 évesen már egyéb gondok is vannak.

Ha nincs rajta pelus és pisilnie kell vagy bepisil mit reagál?

2016. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
En vagyok a hulye, de miert adsz ra pelenkat, ha tudja, mikor kell pisilnie?
2016. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem küldenek sehova ne aggodj!

Viszont ha érzi es tudja is hogy pisiknie kakilnia kell akkor semmi probléma nincs csak valamiért jobbnak gondolja abban végeznie a dolgát. Szerintem kitartóbbnak kellene lenned a szoktatásnál. Tudom hogy irtad hogy kiprobáltál mindent de szerintem hamar fe is adtad. Esetleg motiválhatnád is valamivel.

2016. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Az én 2 évesem pelusban, nadrágban ült le hónapokig a bilire pisilni. Levenni nem akarta magáról én pedig szabad kezet adtam neki ebben a témában. Most 2,5 éves és pelenkás de minden reggel öltözés előtt és minden este fürdés előtt magától ül a bilire és pisil. Máskor nem, csak ilyenkor hajlandó de én ennek is örülök és nem erőltetem továbbra sem. Hagyni kell hogy a saját ritmusában alakítsa ki a szobatisztaságot. Felkínálni természetesen lehet a bilit, de folyton cseszegetni vele és elé rakni inkább negatívan hat.
2016. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!