Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utcára mit adjak amíg nem...

Utcára mit adjak amíg nem szól mindíg ha pisilni kell?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves; igazi dacos ellenálló.Sehol sem tartunk a szobatisztasággal.Eddíg 3 szor próbáltam; sikertelenül; majd vissza adtam rá a pelust egy időre.Most ismét próbálkozom( tudom nem lehet eröltetni..de ha arra várok; hogy ő akarjon bilizni..nah az tutira Sosem jön el) Szóval a lényeg...:itthon ugye gyakran biliztetem.Van hogy bele is pisil.NEM Igazán szól; hogy kell neki; vagy inkább Utólag.Ha elmegyünk valahova mit adja rá? Bugyi pelust? Az nem olyan mintha sima pelus volna( abban nem fogja zavarni a pisi..nem fog szólni\simán bele pisil) Úszó pelust( ami nem szív annyira; így nem lesz annyira komfortos)?; vagy kisgatyát ; és vigyek magammal 25 öltözet ruhát?? Ki hogy csinállja? Illetve ha az utcán szól hogy kell neki és Sehol egy wc; akkor öntözzünk meg egy fát? Segítsetek légyszi!
2017. márc. 25. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pelenkát.
2017. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Pelenkát.

Ha nem szól akkor minek pisiltetnéd össze magát az utcán a boltban stb.

Ha szól akkor fűbe, bokorba, de eleinte pl lehet ezt nem akarja majd, mert nem fogja érteni hogy wc/ bili nélkül mit akarsz tőle.

2017. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Minek pisiltetnéd be az utcán? Attól még nem lesz szobatiszta, csak magadat szivatod.

Amíg nem szobatiszta, pelenkát adj rá. Ha már néha szól, akkor bugyipelust. Akkor nem gond a baleset.


Ne siettesd. Minek???

Fiam bölcsis volt, és én nem biliztettem direktben Sosem. Mégis 3 éves korában szobatiszta lett, balesetmentesen, és vécét használ lépcsős szűkítővel.


Ha agyilag nem érett, felesleges próbálkoznod, be fog pisilni. Ha meg már érti, mit kellene csinálnia, akkor Úgyis lekerül a pelus.

2017. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

A lányom most lett szobatiszta, de ha megyünk valahová, akkor simán ráadom a pelust, mert az utcán nem szeretném pisiltetni. Ha kell neki, akkor beengedheti a pelusba, de 2-3 órán belül mindig száraz pelussal érünk haza. Ha valahol látogatóban vagyunk, akkor leveszem róla és szól, hogy menni kell.


A helyeben pelusban vinném a gyerkőcöt az utcára. Majd megérik a szobatisztaságra, kár erőltetni.

2017. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak azért kérdeztem ezt mert arra gondoltam; hogy esetleg azzal ha az utcára vissza adom a pelust; esetleg összezavarom; vagy hátráltatom a már Elindult folyamatot.Bokorban pisivel szerintem nem lesz gond; már a múltkor is érdeklődött amikor az apja ott intézte a dolgát( erdőben).
2017. márc. 25. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja összezavarni.

pláne nincs mit összezavarni, mert ez most bármennyire us rosszul esik, a kisfiadnál még nem kezdődött el semmi-az hogy te időnként ráülteted és van hogy belepisil, ennek nem sok köze van.

Türelem!!!

2017. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!