Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ra kell e ultetni a gyereket...

Ra kell e ultetni a gyereket kb 1/2-1 orankent a bilire, hogy probaljon pisilni-kakilni? Vagy ezzel kesleltetem a szobatisztasagot?

Figyelt kérdés
Inkabb hagyjam amig elazik ugy gyorsabban tanul? Mert mar erezni erzi elore ha kell neki, csak meg nem ul ra magatol a bilire... Koszi a segitseget
2016. máj. 13. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "kell". Úgy csinálod, ahogy jónak látod.

Én a magam részéről megvártam, amíg ők akartak bugyiban lenni. Ültetni sosem ültettem őket, viszont kérdezgettem, hogy nem kell-e?

Viszonylag hamar megtanulták így.

Esetleg várd meg, míg meleg lesz az idő, ha csak egy bugyit kell lekapni, akkor sokkal gyorsabban megy, mintha van farmer, vagy melegítő, zokni stb.

2016. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ültesd rá, mert. elveszed a kedvét. Az én lányomzól kérdezni sem szoktam, hogy kell-e neki, mert olyankor nem is válaszol és rájöttem,hogy fontos neki az is, hogy ebben atpzvesetben végre tenyleg csakis ő dönt arról,hogy megy -e wc-re vagy sem.
2016. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen midős a gyerek...
2016. máj. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még nem érett meg rá, de ilyen gyakran semmiképp ne ültesd rá a bilire mert hamar ráun és meg fogja utálni.

Hagyd hogy a saját tempójában csinálja, legyen elöl a bili, ha akar ráül, ha nem nem, az se baj ha néha bepisil.

2016. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!