Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy oldjátok meg a wc-zést...

Hogy oldjátok meg a wc-zést baba, kisgyerek mellett? Ha követ a mosdóba, (ami hasznos a szobatisztaság szempontjából) az nem kellemetlen amikor kakiltok? És hogy oldjátok meg mindezt menstuáció alatt? Káros lehet számára ha használt betétet lát?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát én ezek szerint nagyon prűd vagyok, hogy eszembe se jutna, sőt kimondottan gusztustalannak tartom, hogy egy 2 év alatti előtt végezze a dolgomat, pláne betétet cseréljek. Nagyon nem kellene neki ezt látnia és nem is lehet elmagyarazni még egy ekkora gyereknek ilyet
2017. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

"Nem tudja anya miért vérzik"

Először is, a gyerek nem tudja, hogy az anyja vérzik. Látja, hogy ott van valami sötét színű, de nem tudja mi az. Az én fiam, mikor először látta, azt hitte bekakiltam a pelusomba. Nem ijedt meg. Én meg egyszerűen megmondtam neki, hogy nem bekakiltam, hanem menstruálok. Nem részleteztem feleslegesen. De később ha ép érdekelte a dolog, akkor jött és kérdezett.

2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ül előttem a földön vagy az ölemben :D

Ha olyan a kedvem, akkor csak a wc előtt állhat. Kizárni nem.lehet, mert ordít ill veri az ajtót

2017. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
Engem nem zavar a fiam jelenléte. Nekem előtte minden természetes. szerintem inkább építő, hogy látja és természetesnek veszi a WC-s dolgokat. 2 éves lesz pár hónap múlva. Néhány hónapja már kopog mielőtt kinyitja az ajtót, de mindig bejöhet. Eddig terhes voltam, úgyhogy most neki nagy ujsonsag a betét csere ebben a 6 hétben. Nagyon érdekli a téma, és mikor azt mondta, hogy kakis, akkor úgy gondoltam valamit mondanom kell:-))) mondtam, hogy az piros, és néha jön ilyen piros a néniknek és most nekem is jön. Mindig kéri ő is a betétet, így annyiban kiveheti a részét, hogy a "matricát" (ami a ragasztás fedi) megkaphatja.:))) azt ő dobhatja ki. Úgy gondolom ez belefér.
2017. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ott lógott mindkettő, mikor kicsik voltak, a kisebb, 2 éves most is. Engem nem zavar. A lányom, 4 éves, látta Ahogy betétet cserélek, "hogy ne legyen a bugyim piszkos", nem sokkolta szerintem. Jobban is szeretem ha egyedül vagyok velük, ha a kicsi jön utánam, különben pattanhatnék fel 2 perc múlva a kiabálásra hogy anyaaaa, elveszi, rámcsapott stb. :-)
2017. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!