Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2 éves kislányom nem beszél...

Tündi0212 kérdése:

2 éves kislányom nem beszél és nem akar szobatiszta lenni ilyen idős gyermekeitek miket tudnak?

Figyelt kérdés
Kislányom miatt agódom mert nem akar beszélni azon kivül hogy anya apa vau- vau, nyam-nyam tata mama ! Sokat beszélünk hozzá mesélunk meg minden de mégsem !BÁRMIT kérek tőle megérti mit mondok ! Testreszeit, stb elmutatja ! Sokan néznek ram sokszor hogy még nem beszél ! Aggódnom kellene? Szobatisztaságot szereteném de nem hajlandó bilire ülni van neki egy nővére ski ilyen idősen mar szobatiszta volt beszelt stb... Hogyan szoktassam le a pelusrol ? Valaszaitokat elore is köszönöm
2017. máj. 17. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

2 evesen sem beszelnie nem kell, sem szobatisztanak lennie.

Mindketto boven raer meg egy evet.

2017. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, egyáltalán nincs még lekésve semmivel!

Minél jobban erőlteted annál nehezebben fog menni.

2017. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A pelusról leszoktatáshoz ajánlom: www.babaszoba.hu/kacsatánccal a bili körül
2017. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Van még ideje, hagyd békén!

És ne hasonlítgasd őket!

2017. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Nézd ha azt mondom hogy az én két éves lányom énekli a csiga bigát attól neked nem lesz jobb, sőt csak még jobban rágörcsölsz!

Nyugi!

Erre szokta mondani egy óvónéni barátnőm hogy nyugi, senki nem ment még férjhez pelenkában!

2017. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőven ráér még mindkettővel. Nekem csak ovira lettek ágytiszták is a lányaim, nem erőltettem semmit. Ovi előtti nyáron kb. két hét alatt felejtettük el a pelust egy életre. A beszédről meg annyit, hogy simán lehet későn érő típus aki most inkább figyel aztán egész mondatokban fog megszólalni.
2017. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is 2 éves a lányom ès csak pár szót mond,és a szobatisztaság nálunk sem akar haladni. Van egy bátyja aki ilyen idősen sokkal több mindent mondott ill. szobatiszta volt már ilyenkor nappalra. Èn annyit teszek hogy nem erőltetek semmit. Próbálom őket nem hasonlítgatni,mert hiába tesók,végtére is csak egyedi személyiségek :)

2017. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az én fiam 3 éves, és nem beszél. Mutogat. Érti, amit szeretnél tőle, meg is érteti magát, de nem beszél. Szobatisztának szobatiszta, de kakilni pl még csak pelusba, és az alváshoz is kell a pelu. Oviba viszont jár, imádja. Most volt anyák napja. Szerepelt is a kis drágám. Mivel beszélni nem tud, hát óvónéni kitalálta, hogy az én fiam bábmesét ad elő, és a többi gyerek meg mondja a szöveget. Nagyon cukik voltak. Fogyott a 100-as zsepi rendesen. :D


Szóval láthatod, beszéd nélkül is fog boldogulni, ha akar, és még el is olvadsz tőle. Majd megindulnak a szavak belőle, le sem tudod majd lőni. Addig meg had gajdoljon. Ha ezt elnövi, józanon már többet nem fog úgysem.

2017. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!