Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vízhatlan lepedőt milyet...

Vízhatlan lepedőt milyet használ gyermeketek?

Figyelt kérdés

Két félénk van, az egyik frottir felül és alul van egy vízzáró réteg, de ez valahogy összemehetett vagy nem tudom, de a matrac két szélére már nem ér el. A másik fajta sima egy rétegű vízhatlan anyag, de ez susog, vagy zörög, ha alszik.

Milyet érdemes venni ami tartja a formát, teljesen beborítja a matracot és ha lehet ne csörögjön zörögjön.

Vagy nincs ilyen?


2017. szept. 3. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a jysk-ben vettem, az is ilyen 2 rétegű. Ha össze is ment volna (nem vettem észre) simán rá lehet rakni, igazából gumi van a 4 sarkánál így rögzíteni lehet.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én zörgőset használok. Van rajta egy gumis lepedő, és arra teszek még egyet, duplán, mert franciaágyra való, így félbe van hajtva, szóval érted. Tény és való, nem szokott baleset történni, de ha mégis, még olyan is előfordul, hogy csak a felső lesz nedves, alulra át sem üt. Így nem is zörög, és olyankor csak a felsőt cserélem, az alsó jó sokáig fent van a matracon.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Megnézem ezt a jyskest majd.



Második: Leírnád mégegyszer hogy van rajta, ahogy nem zörög annyira?

2017. szept. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!