Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Levettük éjjelre a pelust,...

Levettük éjjelre a pelust, erre nappali alvásnál bepisil. Mással is volt így?

Figyelt kérdés
3,5 éves, ovis a gyerkőc. Nappara fél éve szobatiazta. Mostanában volt olyan hogy több napon keresztül is száraz pelussal ébredt, meg beszéltünk is róla hogy szeretne már pelus nélkul aludni, ezért múlt héten levettem róla. Mivel kb minden ejjel bepisilt hajnalban, elkezdtemm filozni h visszaadom ra, es mivel oviban is bepisilt a nappali alvasoknal mult heten tobbszor is (pedig elotte sosem..) ezert visszaadtam rá. Ezek szerint osszezavartam őt...mas gyermekevel is volt igy? Mitol van ez es mikor oldodhat meg?
2017. dec. 23. 19:54
 1/1 Röcsögei Péter ***** válasza:
Apu rendben van pszichésen? Trauma nem érte a gyereket? Valaki 10 évesen is bevizel, mert apu veri anyut, amikor iszik egy kortyot, és előjön a valódi énje.
2017. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!