Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Másnak is öklendezett a...

Másnak is öklendezett a gyereke ilyenkor?

Figyelt kérdés
2,5 éves múlt, szobatisztaság elején járunk - probálkozunk kevés sikerrel, de nem eröltetek semmit - de öklendezik és köhög a saját produktumától..van ötlet mit csináljak? Inkább elbújik nehogy szólnia kelljen..
2018. márc. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor a családban valamit nagyon rosszul csináltok, mert egyetlen gyerek sem undorodik az anyagcsereterméketöl, hacsak nem ezt nevelik bele.
2018. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 az irományod hasznossági % a mindent elmond. És még csak nem is én voltam :))
2018. márc. 18. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Igaza van az elsőnek. Ha azt hallgatta mibdeb pelenkacserénél, hogy “húdebüdi, tejóégmicsináltál, ilyenpicibabaekkoráthogykakilhat” akkor megtanulja, hogy undorodni kell tőle.
2018. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 és ha ilyen egyszer sem történt?? Anélkül írtok ilyeneket hogy megkérdeznétek :) miért kérdezném meg ha ezt sulykolnám bele..
2018. márc. 18. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk sem volt tabu semmi az anyagcserével kapcsolatban, mégis így kezdtük mi is. Talán 1-2 bilimosásnál öklendeztem, de erről nem tehetek, ilyen a gyomrom. A wc-t szivesebben használta. Érdemes lenne megpróbálnotok, hátha könnyebben megy.
2018. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a választ. A wcre nem is gondoltam még mint opció. Hátha azt izginek gondolná..jó ötlet, kiprobáljuk:)
2018. márc. 18. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy időszak, bár akkor még pelusos volt, hogy adnom kellett neki egy nedves törlőkendőt szimatolgatni, mert ökölődött. Egyszer nem vettem észre, hogy vacsi meg fürdés között bekakilt, meglatta a kakit, megint csak ökölődött. De aztán egyszer csak elmúlt. Bilizesnel már nem volt ilyen gondunk szerencsére
2018. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor bízok benne hogy átmeneti dolog. Igazából egyik napról a másikra jött elő nála minden előjel nélkül. Kb reggel még nem érdekelte délután meg köhogni kezdett azt hittem félrenyelt de öklendezett is aztán. Tipikusan mint a videokban az apukák. Amint elvittem abbahagyta
2018. márc. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!