Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pelenka helyett eü. Betét?

Pelenka helyett eü. Betét?

Figyelt kérdés

Ha már közel a szobatisztaság a gyereknél, de még nem száz százalék és elmegyünk valahova érdemes pelenka helyett betétes bugyival próbálkozni?

Így ha esetleg bepisilne nem ázik minden viszont azért mégse pelenka van rajta.


Jó ötlet?


2018. ápr. 2. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ritka hülye ötlet. Létezik bugyipelenka is a világon,

vagy akár mosható leszoktató pelenkát is be lehet vetni.

2018. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Az egészségügyi betét nem tartja meg a vizeletet. Kis mennyiségű és sűrű folyadék tárolására találták ki, és azt is lassan szívja fel. A vizelet 2 másodperc alatt rongyá áztatná.
2018. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Angliaban lakom, itt van hasonlo ( vettem is ) ugy nez ki mint egy betet.
2018. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Elozo vagyok, ez az.

Pont mint egy betet.

2018. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Valaki tudatlan jol lepontozott ...
2018. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes inkabb moshato leszoktato bugyit venni, vagy moshato pelenkat, de ezeket is inkabb csak alvashoz, nappal minel elobb jo, ha o is erzi, te is latod, ha bepisil, akkor azonnal tudod a bilihez vinni, es egyertelmu lesz neki, hogy oda kellene mar pisilnje, nem pedig a bugyiba, igy hamarabb megtanulja. A visszaesesek, kisebb becsorgasok normalisak meg egy jo ideig
2018. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

:) aranyos ötlet :) végülis ártani nem árt kipróbálhatod!

Én viszont azt ajánlom, ha olyan helyre mentek, ahol nagy baj, ha bepisil, adj rá pelenkát (bugyipelust), ha nem olyan nagy gond, akkor viszont bugyit adj rá és vigyél váltóruhát. Hidd el hamar belejön a dologba, én így csináltam.

2018. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha van is ilyesmi termék Angliában, akkor is marhaság a női egészségügyi betét.

A legkisebb is óriási egy falatnyi bugyiba, így kényelmetlen, és nem is szív fel annyit.


Mosható leszoktatót vettem. Teljesen olyan mint egy normál bugyi, csak vastagabb.

2018. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!