Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek? A lanyom retteg a...

Mit tegyek? A lanyom retteg a bilitol, valamint a wctol is! 29honapos!

Figyelt kérdés
Nagyon okos kislany, folyekonyan beszel, szol ha "kis" vagy "nagy" dolog lessz, meg ha pelus van rajta akkor is. Az a gond, hogy amikor bugyiban van, kiabal, hogy mindjart bepisil de nem mer ra ulni a bilire. Ha megis raul akkor amikor mar nem birja visszatartani gyorsan felal (vmennyi ekkor mar becsorog), es amig birja, vissza tartja. Eszre vettem, hogy azota fel amiota belepisilt es hallotta azt a csorgo hangot. Nem tudom mit tegyek. Hagyam h magatol, ha majd eljon az ido?mit tegyek, hogy ne rettegjen a wcbe vagy bilibe pisilestol?

2018. ápr. 29. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mi a ferjemmel egyutt, ott ulunk mellette batorítjuk, eneklunk neki, igerunk erte edesseget vagy amit eppen szeretne.
2018. ápr. 29. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem érett még rá.Nem kell erőltetni.Ha úgy érzi,készen áll,saját maga fog majd ráülni.Van még ideje.
2018. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én pihentetném ezt a dolgot jó pár hétig, míg az emlék fakul, majd lecserélném a bilit, ha kék volt, akkor pirosra, ami teljesen más, máshol tartanám, máshogy csinálnám. Volt egy rossz élménye, amit azonnal hozzá kötött, és most erőszakoskodhattok vele, akkor is félni fog. Kicserélni egy emléket újra nehéz. Újat kreálni könnyebb.
2018. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem szabad erőltetni, mint látod, teljesen tönkreteszed vele a gyereket.
2018. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek a többiekkel. Megpróbálkozhattok zenélő bilivel is. De most még ne. Tartsatok szünetet. Nálunk ovi kezdés előtt kicsivel lett szobatiszta, teljesen fokozatosan. Apránként. Soha nem pisilt, kakilt be utána. Szerintem hagyni kell neki időt, dícsérjltek neg, ha majd belepisil, de kössétek jutalomhoz. Hagy lássa, hogy ez egy termlszetes dolog és nem valami követelmény, amiért jutalom jár.
2018. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt akartam írni, hogy ne kössétek jutalomhoz. A ne kimaradt.
2018. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg kicsit pihetnesd a dolgot.

Az új próbálkozásnál majd tegyél a bilibe wcpapírt, hogy tompítsa a csorgó hangot.

Esetleg pisilj a kislány előtt és nevetgélj a hangon, csinálj mókát belőle.

Pisiltessetek babát, macit, közben csorgassatok ketten vizet, a hangot utánozva.

2018. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Engedd be magadhoz a wc-hez amikor te pisilsz.
2018. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2018. ápr. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!