Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2,5 eves kislany mar 1 honapja...

2,5 eves kislany mar 1 honapja a wcbe pisil, de a nagydolog nem megy neki oda?

Figyelt kérdés
Allandoan a bugyijaba kakil, 3x kakilt a wcbe eddig, de mindennap legalabb egyszer bekakil, de van, hogy 2-3x is. Nem hasmeneses, ugyhogy nem is hirtelen jon neki. Pelust mar nem szeretnek visszaadni ra, mert a pisiles olyan jol megy. Van valami tippetek?
2018. aug. 30. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Talán mégis add vissza a pelust, mert egyértelműen nem érett még, ha jó neki a kakiban ülni. Ez nem rólad kellene szóljon.
2018. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem rolam szol. A pisilest zavarta, azert jart mar wcre. Nem eroltettem azt sem. De nem fog igy visszaesni, hogy a pisi is a pelusba megy?
2018. aug. 30. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Az én lányom kb 4 hónapja hagyta el a pelusba kakilást/4 éves/...nem egésznap volt rajta a pelus csak amikor szólt, hogy 'anya kakilnom kell a pelusba'...nem tudom miért ragaszkodott hozzá ennyire, de nekem a legfőbb az volt, hogy ne tartsa vissza/mert képes volt rá/ hiába próbálkoztunk mi is wc-bili stb kb 2szer sikerült bele, egyébként visszatartotta...

Nem volt könnyű először ott kellett ülnöm vele/mikor még a pelusba ment akkor meg ne nézzem/ közben képeket nézegettünk, aztán kiküldött és azóta már csak szalad, hogy gyorsan kakil és majd szól, ha végzett... szerintem ne erőltesd, beszéld meg vele hogy szóljon ha kell/vagy kb mikor szokott és előtte ráadod/ nálunk mindig fürdés után jött az ihlete így öltözésnél ráadtam vagy szólt hogy most kéri, de siessek...meg ugye már ő elég nagy így azt mondtam neki, hogy már nincs a méretére pelus...

2018. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt...bugyipelust megpróbálhatod, ha pisilnie kell le tudja húzni, ha kakil nincs gond oldalt letéped és kuka...szerintem ennyi idősen megérti, hogy a pisi wc-be a kaki meg mehet a pelusba...ha azt nem szeretné a wc-be...
2018. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom #3! Mindig mondom neki, hogy szoljon, de sajnos sose szol elore, csak ha mar a bugyiban van a kaki. Nem baj, most visszaadtam ra a pelust, es mondtam neki, hogy pisilnel azert szoljon, es megyunk.
2018. aug. 30. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add vissza rá a pelust. A nővérem lánya is ezt csinálta, visszakerült a pelus, és pár hónap alatt megoldódott. A sógórnőm viszont nem adta vissza a fiára, aki szintén napi 2-3-szor bekakilt. De mindig morgott a gyerekkel, ha kakis lett mindene. Ennek az lett az eredménye, hogy a gyerek visszatartotta, és durván szorulásos lett. Most meg szenvedhetnek ezzel.
2018. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Visszaadtam. Egyszer pelusba kakilt, a kovetkezonel meg szolt, hogy menjunk a WC-re, es oda sikerult! Kivancsi vagyok mi lesz. De holnap is lesz rajta pelus. Pisilni nem pisilt a pelusbA, mindig szolt, amikor mennie kellett.
2018. aug. 30. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ez a probléma nálunk is fenn áll,annyi különbséggel hogy az én lányom csak pelusba kakil,kiváncsi leszek a válaszokra hátha mi is előrébb jutunk valamelyest. Én rászoktam adni a pelust ha kéri és akkor belekakil. Probáltam nem engedni neki,de szinte sírva könyörgött a peloért.
2018. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
O nem is keri a pelust, siman bekakil a bugyiba. Ma vegig pelus van rajta, es most mar abba is pisil...:(
2018. aug. 31. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Pisire szobatiszta gyerekre én nem adnám vissza a pelust. Összezavarja szegényt. Max csak akkor, ha látod rajta, hogy kakilni kell.
2018. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!