Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kezdtétek meg babáitok...

Mikor kezdtétek meg babáitok elválasztását? Cumisüvegből tápláló tápszeres-anyatejes babák anyukái.

Figyelt kérdés
Hogyan kezdtétek,vagy megvártátok míg magától elutasította az anyatejet vagy a tápszert?Az én babám cumisüveges az elejétől kezdve és anyatejes.
2010. júl. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ugyanúgy megy mint egy ciciből szopó babánál. A fiam szintén tápszeres-anyatejes volt üvegből is evett, szopizott is. Megvártuk a 6 hónapot és utánna fokozatosan kapott más-más ételt is, ahogy a védőnő is tanácsolja, de ezt biztosan tudod mit kell adni elöször.

Vagy a végleges elválasztást kérdezed? Én 1,5 évig szoptattam. A végén már csak napi 1-szer. Aztán úgy láttam, hogy minden érdekesebb neki, mint a szopi, nem bírt nyugton ott maradni, csak kínlódott már a cicin, akkor hagytuk abba.

2010. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En megvartam mig maguktol elvalasztodtak.A kicsi most 28 honapos ,mar napi 1x kell neki a szopi az esti alvashoz.Pedig 2 evesen azt gondoltam soha nem fogja abbahagyni a szopizast.
2010. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat.Négy hónapos a kisfiam de már egyáltalán nem szopizik.Fejek neki úgy kapja az anyatejet.Ezért nem is tudom hogy ha esetleg még egy éves korában is lesz tejem akkor hogyan is oldjam meg,hogy ne kapjon tejet.Lehet,hogy eltolja majd magától a cumisüveget úgy mintha cici lenne?Igazság szerint én annak örülnék ha úgy kilenc hónapos kora körül már nem kellene fejnem neki mert borzalmasan festenek a melleim és időnként piszkosul fájnak(főleg a bimbóim)a napi 6-7 fejéstől.De ha lesz tejem és neki kell akkor természetesen kapja tovább.
2010. júl. 12. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni fog még neki egy évesen is az anyatej. A melleid pedig már soha nem lesznek a régiek sajnos.
2010. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint, ahogy írtad, el fogja lökni az üveget magától. Ez az időpont melyik gyereknél mikor jön el, igazából csak ő dönti el. Lehet, azért fáj a mellbimbód mert nem jó a mellszívód.
2010. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsónak a válaszokat.Azt elfogadom, hogy már nem lesz olyan a mellem mint előtte(75B-75DD)mert már most lógnak és szét van repedve a bőr rajta.Ez van, csak már egyre többször fájnak, fáj a hátam,és a sorozatos berepedések miatt szinte mindig sebes vagyok.Pedig kenem bimbóápolóval, anyatejjel de nem ér semmit.

Avent Isis elektromosom van, de mostanában a kézi változatát használom,az gyorsabb.

Most még a fejő láttán is majd kiugrik a bőréből, nemhogy a cumisüvegre:)Úgyhogy még marad a régi felállás.

2010. júl. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!