Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes baba normális, hogy...

3 hetes baba normális, hogy csak cicin alszik el?

Figyelt kérdés

Ringatással nem lehet elaltatni, ha leteszem, nem alszik el magától, csak sírni kezd. Csak cicin alszik el, és úgy lehet letenni.

Piszkálnak vele az ismerősök, hogy ez így nem jó, és elrontom a gyereket... Csak épp megoldást nem mond rá senki, ha egyszer másképp nem alszik el a gyerek, csinálhatok akármit. Nyilván, ha órákon át hagynám üvölteni, előbb-utóbb elfáradna és elaludni, de az mire lenne jó?


2019. júl. 30. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Normális, még nagyon pici. Az első hat hét után már könnyebb lesz.
2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Normális, ne aggódj, a legkönnyebb másnak megmondani mit-hogy kéne...

Nálunk is ez volt az elején, én örültem, hogy legalább jól alszik. :)

2019. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a cumi segített, azzal elaludt. Csak alváshoz kellett.
2019. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Más kérdés, hogy én semmi pénzért nem csinálnám, de ha neked beválik és neked megfelel, mit törődsz másokkal? Másoknak tok más gyerekeik voltak. Nem mindnél válik be ugyanaz.
2019. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Normális, nyugi. Az enyém két hónapos, de többnyire még mindig cicin alszik el (sokat cicizik még). Néha sikerül már máshogy is elaludnia, de ritkán.
2019. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazt akartam írni, mint a 4. válaszoló, én is így gondolom.
2019. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Enyém most 4 hetes és az elmúlt 2 napban sikerült már legalább 2x cici nélkül elaltatni. Lassan, de biztosan alakul a dolog :D
2019. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a hordozás, az adamo jellegű hintában rengeteget aludt. A babakocsiban, is nagyokat szundított a levegőn. Próbáld simogatni, énekelni, dúdolni neki, valakinek a porszívó hangja jön be. Nem fáj a pocija?
2019. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!