Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik már nem szeretet...

Anyukák, akik már nem szeretettek volna szoptatni és inkább tápszert adtatok, mi a tapasztalatotok? Elfogadta a baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. júl. 14. 12:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Az enyém simán. Én először az éjszakai szoptatásokat váltottam ki. Aztán 9 hósan végleg abbahagytam a szoptatást, mert nem igényelte és őszintén szólva én sem.
2010. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Voltam olyan szerencsés, hogy 7 hónapig tudtam szoptatni. Persze az utolsó hetekben már mindkettőnknek terhes volt, mert a tejem fokozatosan napról -napra apadt el, így pótolni kellett tápszerrel. Egy éves koráig már csak azt kapott utána tértünk át a tehéntejre (ugye korábban nem ajánlatos). Hogy genetika vagy sem, ehhez nem értek bár édesanyám 3 gyermeke közül egyet sem tudott néhány napnál tovább szoptatni. Én büszke voltam magamra , hogy ilyen "sokáig" sikerült.

A betegségekről csak annyit, hogy 5 hónaposan volt először beteges (lázas). Hurutos betegségekkel jártunk csak orvoshoz 4 éves koráig.(antibiotikumot talán 2* szedett életében) Azóta csak náthás szokott lenni egyszer -kétszer évente.

Nem tudom van-e összefüggés a szoptatás és az immunrendszer között, én inkább antibiotikum ellenes vagyok:nálunk bevált.

2010. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!