Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más babája is egész nap csak...

Más babája is egész nap csak enne?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél hetes,ma egész nap csak enne. Jóformán dél óta szopizik,de még mindig kéri. Ha bealszik rajta,5 perc után ébred és keservesen sír,hogy éhes. Normális ez? Nem lesz baj,hogy túl sokat eszik? Vagy pont,hogy nincs elég tej,és nem lakik jól? Eddig nem volt ilyen gond. Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 5. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Biztos eszik? Nem csak mellen akar lenni? Csomó baba csak mellen akar megnyugodni.
2019. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik,hogy eszik. Vagy legalábbis szeretne. Sokszor akar amúgy csak mellen lenni,de nem szokott ilyen keservesen sírni miatta. Ráadásul ma aludni se sokat aludt,az is inkáb csak felszínes alvás volt,rögtön felébredt mindenre
2019. aug. 5. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőséged lemérni?
2019. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hónaposon csinálja ezt és nem csak komfortszopizik.Rosszabb,mint mikor növekedési ugrása volt. Én is arra gondoltam,hogy kevés lehet a tejem mert mindkettőt kieszi szinte egy alkalommal,de megnyugtattak,hogy ezzel nincs gond.Ha nem csak cuppog rajta,akkor lehet szomjas is többször.Ha rendesen hízik,nincs gond,ha nem fáj a hasa,akkor sincs.Ezek szerint iszsz...szóval ha kéri adj neki.Ha 5 percenként van ez,akkor 5 percenként.Így termeli magának a tejet és hamarosan beáll a kereslet-kínálat is
2019. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*az 1 hónaposom
2019. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól működik a babád, nyugi. Iszonyat picike még. A szopi nem csak evés, nyugtatja is. Keress rá a negyedik trimeszterre a neten. Illetve az is lehet, hogy szaporítja magának a tejet. Ha van elég kakis/pisis pelus egy nap, ne aggódj. Szopis babád amúgy sem lehet túletetni. Nyugi, mindent jól csinálsz.
2019. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!