Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatók, ez...

Igény szerint szoptatók, ez így normális?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hetes. Igény szerint szoptatom. De jelenleg ott tartunk,hogy egész nap csak szopna. Aludni is csak közben alszik el. Nappal lehetetlen letenni,mert ha leveszem a ciciről,rögtön ordít. Nyilván nem eszik végig,az alső 20-30 perc után csak nyammog. De egyszerűen nem lehet levenni. Reggel 6 óta most aludt el végre rendesen,hogy már kiesett a szájából. De letenni ilyenkor se tudom,mert felébred és kezdődik előlről.

Ha kialussza magát,akkor is utána kér enni. Majd 5,max 10 percig elvan,nézelődik,majd kezdődik előlről. Már mindent próbáltam. Ringatni,járkálni,énekelni,olvasni,sétálni, babakocsi,hordozó. Az utóbbi 2ben is csak akkor van el,ha jól bealudt és akkor teszem bele.

Őszintén szólva ez már kicsit sok. Értem én,hogy kellek neki,de még pisilni se tudok úgy elmenni,hogy ne ordítson. Ráadásul lenne mit csinálni itthon. A férjem rengeteget segít,de csak nem csinálhat ő mindent a munka mellett. Mi lehet a megoldás?


2019. aug. 23. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: te hogy csináltál meg minden házimunkát kendőben?

Lehajolni nem tudok vele, így meg nagyjából minden kiesik... Nem tudok porszívózni, bepakolni a mosogatógépbe, lehajolni az alsó szekrényben lévő lábasért, vagy a mosógépből kiszedni a ruhákat... Szóval tök jó, hogy felkötöm és alszik, de ugyanúgy nem tudok vele kb semmit csinálni

2019. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam,sajnos a hordozás is csak úgy opció,hogyha előtte már elaludt.

De én se tudok sok mindent csinálni benne,ahogy az előző is írta. Vagy elég nehezen. A mosógépből nagy nehezen még kivarázsolom a ruhát,de pl porszívózni így már nem lehet. Meg meg sok minden egyebet

2019. aug. 23. 19:15
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos emiatt nem szoptattam sokáig a kisfiam 3 éve, nem bírtam, hogy egész nap ez ment. :( Jövő héten születik a kislányom, kíváncsi leszek rá, most meg a 3 éves miatt nem tudom elképzelni, hogy tudnám megoldani. Hátha szerencsém lesz, és magától beáll a 3 óránkénti evés.
2019. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!