Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek kevés volt a teje hogy...

Akinek kevés volt a teje hogy oldotta meg? Potolt, Vissza tudta hozni vagy maradt a tápszer ha sikerült hogyan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem császár után megindult a tejem. Kb. 3-4. hónapos koráig elég is volt. Akkor már érezhetően kevés lett a babának. Utána én sok mindennel próbálkoztam: két óránként ciciztetés, váltott szopi időzítéssel, teák, more milk, homeos bogyók... de sajnos nem jött be. Utána én adtam tápit kiegészítésnek, de csakis szopi után. Így anyatejet kapott 8 hónapos koráig, + kicsi tápit. üdv,
2010. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Próbáltad máűr a görögszénamag-teát? Nem drága, egy próbát megér. Nekem bevált.
2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Könnyebb lenne segíteni, ha írnál picit magatokról! :)

Mennyi idős a babád? Hogy alakult eddig a szopi? Volt-e pótlás, mikor mennyi? Milyen időközönként szopiztok és milyen testhelyzetben?

Mesél! :)

2010. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Én is mindent megtettem amit tudtam hogy legyen tejem,de sajnos nem lett csak kevés.Az első 10 napon szinte éhezett a kislányom,ciciztettem sürün,mégis 10 ml jött ki,én persze büszke voltam magamra,mikor jött a védőnő és elszörnyedt hogy ez borzasztóan kevés.Senki nem mondta előtte,csak hogy ciciztessem.Úgyhogy 10. naptól kapja a Kincsem a tápszert,és örültem hogy végre jól lakik.Mai napig szoptatom először,néha kijön 50-60 ml,de általában 20-30 amit ki tud szopni,a többit megkapja tápszerben.Most 9 hetes,nem tudom meddig lesz kicsi tej is,de amig lehet szoptatom igy is.Sajnos ez szerintem genetika is hogy van e teje az embernek.
2010. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Most 9 hetes nem mérem le a szopikat surun van cicin tegnap pl oránként ha fél ora mulva megkinálom akkor is kell neki de egy ido után rángatja de szivja is probáltam már mindent fejni minek ha igény szerint szopik rddig husz dekákat hizott egy hét allatt most a more milket probálom hátha a cici nem feszül söt és amikor szivja akkor se jön ugy belöle mint mondjuk egy honapja.köszönöm mindenkinek hogy írt
2010. júl. 14. 11:18
 16/25 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod, hogy kevés a tejed? Mióta nem gyarapszik?
2010. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Gyarapszik csak ez a cici rángatás nem tetszik most fogunk majd menni holnap mérni aztán meglátjuk mert ez egy hete kezdödött körülbelül
2010. júl. 14. 13:13
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet a meleg miatt is!

Amiket leírtál, azok alapján nekem nem úgy tűnik, hogy kevés lenne a tejed :)


Majd írd meg lécci mit mértetek!

2010. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%

Az sem jó,ha sűrűn van cicin(megterheli a gyomrát,étvágytalan lesz)!

Szopizás után próbálj fejni még egy kicsit,nem muszáj teljesen üresre!

4 hónaposan már el lehet kezdeni a hozzátáplálást,így termelődik biztos a következő szopira elég tejcsid!

Pihenned kellene sokat!

Ja,a táplálásnál nem az anyatej az első,és nem is a tápszer:A SZERETET !!!:)

Az én babám szopizik és tápit is kap...nagyon szépen kialakult a rendszeresség az evéseknél,és az alvásnál!!!

Számomra az anyatej és a tápszer egyformán fontos!!!

2010. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Megmértük 29 deka egy hét allatt és egy centit nőttünk is hálistenek biztos csak en vagyok ilyen hülye mondjuk ugy érzem a more milk bejött
2010. júl. 15. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!