Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig sikerült fenntartani...

Meddig sikerült fenntartani az anyatej+tápszer felállást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kevés a tejem, hiába rakom mellre a picit, nem kér már, nem hajlandó szopizni, de nem hízik, pótlást fog kapni. Mindenképpen szeretném az összes cseppet kiszopná amíg lehet, aztán adom csak a tápit. Tudom, egyenes az út a lejtőn a teljes tápszerhez, csak szeretném tudni, másnál mennyi idő volt, amíg fenn tudta tartani az anyatejet is? Már csak 60-akat eszik két mellből ott tartunk. 2 hónapos.
2009. dec. 18. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Amíg el nem megy a tejed. Mi elejétől így eszünk és még mindig van valamennyi tejem(kb. 40-50ml/etetés).

Mi is 2 hónaposak vagyunk.

2009. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 8 hetesen kezdtünk szopi mellett tápszert enni, és 6 hós koráig működött a kettő párhuzamosan.

2009. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyéltalán nem hízik? Vagy mennyit hízott?
2009. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A sógornőmnek 5 hónapig, mi első perctől tápszeresek voltunk. Bírom, hogy mindenki azt kérdezi biztos, hogy nem elég ne adj neki tápszert...én elhiszem, hogy jót akarnak(kivéve aki nem), de ha nincs más megoldás?!

És nem hiszem, hogy 60ml elég egy két hónapos babának.

2009. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

16:56

Én csak azért kérdeztem, hogy mennyit hízott, mert van aki ha nem hízik havonta egy kilót akkor már aggódik.

Meg az sem mindegy mikor eszi a 60-at, reggel vagy este.

2009. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, biztató.

260-at hízott 1 hó alatt...

2009. dec. 18. 17:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Az tényleg nem sok, sajnálom, hogy így alakult.

(a fiam 6 hónapos korától csak reggel és este szopott, ami nem sok, de csak 21 hónaposan választottta el magát, úgyhogy bármi lehet.)

2009. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától pótoltam.2 hónapig szopiztattam és fejtem még.A szervezetem már nem akart tejet termelni,van ilyen is.Én kínoztam magam a fejéssel.Kezdj el pótolni,nem lesz semmi baja a picinek!
2009. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 xStefix ***** válasza:

Ha kitartóan fejsz és nem görcsölsz rá, akkor elméletileg addig, amíg meg nem unod. Gyakorlatilag, ha a tejcsatornák nem járatódnak be megfelelően az első hónapokban, akkor kisebb az esély, hogy a szervezeted tartósan támogassa a hosszú távú fejést.

Ha cumizik és/vagy cumisüvegezik, akkor várhatóan rövid távon teljesen abba fogja hagyni a szopást. Hacsak nem próbálsz meg ellene tenni.

2009. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

CSAK AZÉRT EMELTEM KI A KÉRDÉSEM, HOGY BIZTATÁST ADJAK MÁSNAK!

AZ ÉGVILÁGON SEMMIT NEM CSINÁLTAM, SZOPIZOTT, ESTE TÁPSZERT KAPOTT, AZTÁN 2-3 HÉT ALATT ELHAGYTA A TÁPSZERT, MARADT A BŐSÉGES, ÉTVÁGYÁRA BEÁLLT SZOPI, GYÖNYÖRŰEN HÍZIK ÉS MINDJÁRT 8 HÓS!

SZÓVAL 1-2-3 HÓNAPOS BABÁK ANYUKÁI: NYUGI!

- NE MÉRJ!

- BÍZZ MAGADBAN!

- PÁR CSEPPBŐL IS LESZNEK MÉG DECIK!!!

2010. máj. 13. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!