Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek kevés volt a teje hogy...

Akinek kevés volt a teje hogy oldotta meg? Potolt, Vissza tudta hozni vagy maradt a tápszer ha sikerült hogyan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:58
1 2 3
 21/25 xStefix ***** válasza:
54%
Akkor biztosan nincs gond! :)
2010. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Látod, tökéletesek vagytok! :)
2010. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igen de már megint állandoan cicizünk ettől a nagy melegtől mikor lesz már vége
2010. júl. 16. 17:02
 24/25 xStefix ***** válasza:
54%
Türelem! Az első hónapok most erről szólnak...
2010. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem is nyári az első babám, tudom, hogy ilyen melegben nagyon nehéz, eleve a szoptatás, másrészt az összebújásból is sok lehet, de kitartás, pár hét és minden jobb lesz.


9 hetesen még nagyon picike a babád, nem csoda, hogy ilyen sűrűn igényli a tejet, a szopit és téged :)


Próbálj meg egy picit pozitívabban hozzáállni, nagy ajándék az élettől a szoptatás, szerencsés vagy, hogy megadatik, hogy ennek a része lehetsz. Pár hónap és elszáll a csecsemőkor és összeszorul majd a szíved, hogy vége van ennek az időszaknak. Élvezd ki minden pillanatát és légy hálás a sorsnak minden szoptatással töltött percért :)


Bocs, hogy elkanyarodtam... Szóval kitartás! :D

2010. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!