Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este 6kor evett gulyàsleves...

Este 6kor evett gulyàsleves füstölt hùssal Lehet baja anyatejes babàmnak tőle? Mikor lehet benne az anyatejbe? Hajnalba?

Figyelt kérdés
Adhatom neki vagy inkàbb öntsem ki?
2019. szept. 8. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Még is mi baja lenne,
2019. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Semmi baja nem lesz , de szoptatás alatt még ha máskor nem is , étkezhetnél egészségesebben is .Sok zöldség , gyümölcs , hús. Ezeknek a vitaminoknak kellene "benne lennie" az anyatejedben. Nem a gulyáslevesnek.
2019. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha evés közben szoptatsz, akkor sem lenne baja. Lazulj kicsit! 😊
2019. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, miért lenne baj? Nincs benne semmi olyan, ami nem ajánlott szoptatás alatt.
2019. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ès milyen zöldsèget gyümitl?

Alig lehet enni valamit,ahogy olvasom

2019. szept. 11. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy alig lehet enni valamit? Én a káposztán, erős fokhagymás ételekben és az alkoholon+kávé kívül mindent ettem. Mi a probléma?
2019. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!