Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi volt ez? Volt egy esténk!...

Mi volt ez? Volt egy esténk! Nem tudom, helyesen tettem -e?

Figyelt kérdés
5,5 hós csak anyatejes babám,este a szopcsi után szokott elaludni.ma nem tudott.gondoltam a meleg... a foga...vagy nem álmos.1,5 órát szórakoztunk,jó kedvű volt.közbe újra próbáltam elaltatni-cicin,és az történt,hogy elkezdte szívni-egy szívás-elrántotta magát és sírt,és aludni akart,de újra kereste a cicit.addig-addig...amíg,csináltam neki 100ml tápszert(van itthon,hogy sose lehet tudni...)és megevett 80ml és bealudt!!!most mi lesz???nem volt tejem?félek,hogy elfogyott!
2010. júl. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ne idegeskedj ezen, mert akkor tényleg ne lesz...

Átmeneti, dolog, egyszeri alkalom volt!

Lustik tudnak már lenni ilyen korban, ne szoktasd rá a cumisüvegre!

2010. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Öt és félhónapos.Ne tápot adj, hanem ha kevés az anyatej kezd meg a kóstoltatást.
2010. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogyan kezdjem ilyen esetben a hozzátáplálást?mert aha nincs elég tej,mivel pótoljam?köszönöm!akkor már holnap kezdeném!!!
2010. júl. 14. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van elég tejem, még leadok is belőle, de a babám nem szopik, ő üvegből kapja. és bizony neki is vannak olyan estéi (mint pl a mai)k hogy egy óráig is elcummog az üvegen, de a szokásos adagjának csak a felét issza meg. Olyan is volt, hogy éhen feküdt le, egy cseppet se tudtam belediktálni.


Lehet, hogy nem volt kedve cicózni a ciciddel. De ha rászoktatod az üvegre, a tápszerre, le fog szokni a ciciről, vigyázz.

2010. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valami mégis megváltozott,mert reggel 5-kor ébredt,nagyon keveset evett a ciciből,fordult mindig elfele!!láttam,hogy álmos,de nem aludt el a cicin,mint máskor!!Fogtam betettem a kiságyba,ott beszélgetett és KÉPZELJÉTEK,egyedül elaludt 10 perc után!!!ilyen még soha nem volt!!!összefügghet a 2 dolog?
2010. júl. 15. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
az én babám 5 hós és Ő is csinál ilyeneket. elvonja a figyelmét a játék a cicitől. Az csinálja hogy szopizik egy darabig aztán forgatja a fejét, játszik a cicimmel, ütögeti a kis kezével. Majd megint szopizik egy kicsit megint játszik, de van úgy hogy sír. Én úgy vettem észre hogy nagyon melege van és nem mindig esik jól neki hogy hozzám bújik mert teljesen összeragadunk. én naponta többször is beültetem a kiskádjába pancsolni. Utána mindíg sokkal jobban érzi magát.
2010. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy azért nem kéri a cicit, mert nincs tejed.nálunk is az volt, hogy jó ideig csak cicin tudott elaludni, aztán egyszer csak nem kérte,üvöltött, amikor cicit akartam adni elalvás előtt.beraktam a kiságyba ,mire kijöttem elaludt egyedül.azóta is így van.
2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!