Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenki de legfőképp, szoptat...

Mindenki de legfőképp, szoptatós anyukák hogy vagytok ebben a hőségben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha kevés lenne a tejcim, szopiztatom mindig ebben a melegben, de mindkettőnkről állandóan folyik a víz.

Iszok folyamatosan, már néha undorom van a víztől. Hogy ennyire izzadok, befolyásolja a tejcim mennyiségét?

Szegényem már néha nem fogadja el a cicit, annyira vizes, pedig többször is fürdök, meg a picur is.

Adok neki már vizet is, de nem iszik belőle sokat.

6 hónapos picur anyukája

És még most is hőség van a szobánkba, nyitott ablak mellett!


2010. júl. 15. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálunk is...Nem tudom h mit csináljak már...ráadásul az altatással is gondok vannak mert nem tud aludni...:S
2010. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Akkor én vagyok az ellenpélda... 4 hós babám bealudt, mint akit fejbevertek, miután lehúzott 150 mili tejet. Nekem meg több tejem van, mint eddig, kb 50 milivel. Az is igaz, hogy ki se dugtuk egész nap az orrunkat, csak naplemente után, meg egész nap ventillátor megy a kicsi szobájában. (Klímára nem telik.)
2010. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt már nem lehet kibirni a babám nem alszik este két oránként kellünk csak a karomba akr aludni 29 fok van bent egyfolytában sir mikor lesz már ennek vége
2010. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

annyira átérzem az utolsó anyuka helyzetét!

nálunk ugyanez van!

amióta ilyen meleg van csak mellettem, cicin alszik el és csak később tudom átvinni az ágyába!

most csodák csodájára másfél órája alszik.

nagyon nyűgös, semmi se jó szegénykémnek!

mikor jön már a megváltó enyhülés???

az én Babám 6 hetes, a Tietek?

én még csak túl teszem magam a melegen, de az nagyon bánt hogy tartósan nem tudok vele mit kezdeni.

többet mosakszunk napközbe, meg többet van kézben!

Ti mit csináltok?

2010. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel kimentünk sétálni, olyan kellemes volt az idő felhőkkel, rá 15 perc, felhő nuku, hőség újból. Ezt már nem lehet bírni.

De ma legalább volt sok tejci, be is aludt.

Amúgy nem tudom, mit lehet csinálni. Jó lenne nyaralni egyet, de nincs miből, sajnos.

2010. júl. 16. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
11 8 as vagyok az én babám két honapos sz enyém is csodák csodájára 2 ora hosszája alszik annyira sajnálom mikor lesz már végre hideg
2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!