Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam le róla?

Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapos a kisfiam!

Régebben rengeteg gondunk volt a szoptatással letapadt,nyelv,sebes bimbók meg ilyenek miatt. Tanácsadó szerint az ő technikájával nem volt gond,csak a nyelve miatt kínlódott amit csak 3 naposan vágtak fel neki. De ez most nem lényeg. A mai napig lelkes szopizó csak máe tekereg,forog,kapálozik. A mellem már edzett úgyhogy nem fáj,viszont van egy nagy nagy bibi. Már nem kapja be szépen.Egy hete elkezdte spagettiként behúzni,majd úgy engedi el,hogy szó szerint csukott szájjál kirántja. És mintha direkt csinálná,többször egymás után. Mivel szoktassam le? Volt,hogy nem adtam neki egyből vissza de nem változott. Lassan jönnek a fogak,előre félek mi lesz ha addig nem sikerül ezen változtatnunk.

Valakinek hasonló?


2019. okt. 12. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha játszik vele, vedd el. Nyugtasd meg, akkor add vissza.
2019. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor add a szájába, ha jó nagyra nyitja. Told rá finoman a fejét, mintha újszülött lenne. Én legalábbis így csinálnám. Nekem újszülöttként kisebesítette a cicim, és a gyerekorvos mondta, hogy nagyra nyitott szájba kell adni a mellbimbót.
2019. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, van cumija, cumisüvege? Lehet cumizavar, most alakult ki
2019. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# elszoktam venni,de semmi :(


2# nem olyan régóta csinálja ezt és ha nem sikerül neki úgy ahogy akarja,hisztis lesz majd mégjobban rángatja. Mikor nagyon éhes,akkor szépen bekapja nagyra nyitott szájjal szóval nem értem


3# cumisüvegből nem adok neki és a cumit is kiköpi

2019. okt. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!