Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam el a 14 hós...

Hogyan válasszam el a 14 hós kislányom az elalvás előtti ciciről? Kérlek adjatok tippeket!

Figyelt kérdés

Egyedül elalváshoz kell neki, délben az ebéd utáni ,esti alváshoz és éjjel ( sokszor kel,ilyenkor cicin alszik csak vissza :( ) cumit, cumisüveget, alvókát nem fogad el. Hogy kezdjem? Az beválhat ha száműzöm a szopit az ágyból? Mondjuk ebéd után a kanapén cici ,de a szobájában elalváshoz már nincs. (Vele alszom nagy ágyon)


Minden tippet segítséget megköszönök !!!


Sajnos folyamatosan fájdalmas csomók vannak a cicimben ,ami rettentően fáj.


2019. dec. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor itt tartottunk egy hétig apa altatta cumisüveggel és többé nem kellett a cici.
2019. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a nappali elalvásost úgy hagytuk el, hogy simán másképp altattam. Ehhez mondjuk az is kellett, hogy időnként apa is segített már korábban is. Most az éjszakai hagytuk el, véletlenül. Én már aludtam, apa még nem amikor éjjel 1kor felsírt a lányom. Apa víz, cumi és simi hármassal sikeresen vissza altatta reggelig. Azóta én is így altatom vissza. :) Így még az esti és a reggeli szoptatás maradt meg, nappal kax 1x, de már az sem mindennapos, leginkább ha időre megyünk valahova vagy baba-mama klubban vagyunk, mert egyszerűbb és tisztább. Most múlt 11 hónapos.
2019. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tobb helyen olvastam hogy leragasztjat a bimbot vagy citrommal bekenik es nmelesz kedve szopizni. Kicsit morbid de bevallhat
2019. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nem fogsdja el a cumit,cumis üveget :(
2019. dec. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!