Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes kislanyom az elmult...

6 hetes kislanyom az elmult egy hetben elalvas elott ideges. Ennek mi az oka, mit tehetnek azert, hogy szepen aludjon el?

Figyelt kérdés
Altalaban delutanonkent es ejszaka van ez, pedig eddig nagyon szepen aludt el, az elmult napokban viszont ossze-vissza kalimpal, rug, nyog, kikopi a cumit ( csak ilyenkor kell neki elalvashoz), majd probalja visszatenni stb.
2015. máj. 22. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasa esetleg?
2015. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem hasfajos, ugyhogy az kizarva. :-/
2015. máj. 22. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És ezt honnèt tudod?
2015. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig ekkora babacska dacbol nem tiltakozik, a szelek banthatjak szerintem is...vagy csak altatast igenyel, nagyobbacska mar, elmulik a napi aldasos 20 ora alvas es meg kell dolgozni a hosszantarto szunyokolasert :) eddig hogy altattad? ha a cumi eleg volt, akkor probald.meg nem hozzaszoktatni a ringatashoz, cicinalvashoz. tedd az agyba, fogd a kezet, enekelj neki, nyugtasd meg.
2015. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hasfajas: csak neha fajt a hasa, akkor nyujtogatta a nyelvet es vagy a vallunkon vagy a karunkon hason fekve volt neki jo, ugy megkonnyebbult. Az elmult 5 napban egyaltalan nem volt ilyen gondunk, ezert zartam ezt a lehetoseget ki.
2015. máj. 23. 12:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso: igen, igy altattam a bolcsoben mellettem, simogattam, fogtam a kezet es enekelgettem is ha nyugtalan volt, de most annyira beidegeli magat, olyan nyugtalan lesz, hogy meg ha kiveszem a kezemben sem nyugszik meg, csak akkor ha mar kifaradt. :(

Olyan mintha mar annyira almos lenne, hogy el sem tud aludni. ( akar,ilyen butan is hangzik ez)

2015. máj. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!