Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire törvényszerű, hogy...

Mennyire törvényszerű, hogy annak aki szoptat tejes zacskó melle lesz utána?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm ezért meg sem próbált szoptatni, hogy ezt elkerülje.

2019. dec. 18. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát én tacskófülnek nevezem, de tejeszacsihoz is hasonlítható. 🙈 De ezért nem szoptatni marha nagy hiúság
2019. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyéni, hogy mennyit változik, de azért alapvetően mégis csak az lenne a rendeltetése, hogy táplálja a gyereket, nem az hogy peckesen álljon, miközben a baba mesterséges ételt kap.
2019. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez is genetika kérdése. Nekem szoptatás nélkül is tacskófül a mellem, anyámé meg szoptatás után is szép volt. Na erre varrjatok gombot.
2019. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem lett csúnya sőt de nem ítélek el senkit aki nem szoptat, legyen bármilyen oka is. Nem a szoptatás teszi a jó anyát és semmi közöm más döntéseihez.

Red Vixen hallod, te ritka taszító egy ember lehetsz a fenti megnyilvánulásod alapján. Remélem a gyerekeid nálad egy fokkal intelligensebbre sikerültek és az én gyerekeimnek majd nem ilyen rosszindulatú és ítélkező emberekkel kell majd egy közösségben élnie.

2019. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már terhességtől is simán lehet striás vagy kinyúlt, szóval nem biztos, hogy megúszták. És nem törvényszerű. Aki nem szül/szoptat is öregedhet hamarabb, másnak meg sem kottyan.

Egyébként persze magánügy, de szerintem nem a szoptatástól lesz valaki jó anya - és lehet az is az, aki nem szoptat -, hanem attól, hogy a gyerek érdekében olyat is hajlandó megcsinálni, amihez esetleg nincs kedve. Hogy hol vannak a határok, merre dől a mérleg anya és gyerek érdekeinél, az úgyis mindenkinek az egyéni lelkiismeretére van bízva, kívülről meg úgyse látni bele a másik teherbírásába. Nekem ez még a "nem elég indok" kategória lenne és nem tartom helyesnek akkor sem, ha egyébként minden más téren szuper anya az illető. De persze nincs hozzá közöm, csak itt véleményezek :)

2019. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Geneteika, nem törvényszerűség. Nekem alma formájú melleim vannak, mindkét lányomat szoptattam. Amikor elapadt a tejem, tényleg megváltozott a formája, de idővel "visszaformálódott" szinte ugyanolyanra. Azt nem mondom, hogy nincsenek mindkét oldalon elhalványult fehér striáim.
2019. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyira,mint az, hogy nagy mellben sok tej lesz. Hát nagyon nem... Nagy mellem van és alig volt valami kis tejem.
2019. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
EZ aszalt szilva melled lesz. ;drrrrr hangosan
2019. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott 4 gyermek szoptatása után sem. Valamennyire előtte is lógott, de nem rosszabb most a helyzet és nem is üresebb.
2019. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár sajnos nekem a kisfiamat csak 4 hónapig sikerült szoptatni, pedig nem a tejtermeléssel volt gond, melleim ugyanolyanok lettek utána, mint előtte. Mondjuk hozzá tartozik még, hogy nincsenek nagy melleim és alapból nem a klasszikus alma formájúak és kb 2 számot nőttek csak.
2019. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!