Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hetes a babám, és tegnap...

9 hetes a babám, és tegnap óta állandóan a cicin lógna, akár óránként enne, mitől lehet ez? Lehet hogy kevés a tejem, eddig még több is volt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
növekedési ugrás is lehet. 2-3 hónapos korban van az első. Olvass utána.
2010. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak szomjas.


Vagy te kellesz neki, és csak komfortcicizik.

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatasod keppen hasznalj merleget etetes elott es utan. Abbol kiderul szopott-e eleget. Nekem is hasznalnom kellett, mert nem volt eleg tejem, es tapszerrel is ki kellett egeszitenem az eteteteseket. He pedig eszik rendesen, akkor mint minden baba imadja a cicit...
2010. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El ne kezd méregetni, hogy mennyit eszik, mert teljesen fölösleges!!!

A pucér súlyát mérd esténként, annak kell nőnie. Ha gyarapszik, akkor elég a tejed.

2010. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hétfőn adtam vissza a mérleget,mert már nem volt indokolt a mérés, majdnem 6kg a baba.
2010. júl. 21. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Az en fiam 10 hetes. Ezek szerint novekedesi ugras lehet.
2014. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!