Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja állandóan éhes vagyok....

2 napja állandóan éhes vagyok. Kb óránként tudnék enni. Ti mit csináltok? Mivel csapjátok be magatokat?

Figyelt kérdés
Persze próbálok nem nagyon hizlalót enni. Most 17 hetes vagyok, eddig 2 kg-ot híztam.
2010. febr. 8. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Találj ki valami elfoglaltságot, mert a végén fogsz még sokat gyarapodni.

Olyan büszke voltma, hogy kb 7. hónapig 2-3 kg jött rám. Az utolsó 2 hónapban meg vagy 10 kg.


olvass, kirándulj...

2010. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetett terhes vagyok, sajnos egész nap itthon fekszem, max ülök.
2010. febr. 8. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én bizony ettem,nem kínoztam magam.12 kilót híztam egész terhesség alatt,mindent ettem,és mindig,mikor kívántam.Volt,nekem is 3 napos állandó éhségem...
2010. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél salátákat, az nem hizlal, igyál sokat (ne édes löttyöket), néha amiatt is eszünk, mert keveset iszunk. Tudom, hülyén hangzik, de így van :)
2010. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Réparágcsálás, rágózás, vízivás.
2010. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért kéne becsapnod magad? A szervezted tudja mire van szüksége!!
2010. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én vizet ittam, meg háztartási kekszet ettem, ha sok volt a sav, esetleg ropit. utóbbiban kevés a kalória, mégis "ettem" érzésed van tőle, és leköti a savat. mikor nagyon sok volt a sav, light kólát ittam (védőnő mondta, hogy jó a savra, nem hittem el, mert ugye szénsavas, de tényleg). hát így. nemis híztam magamra csak 1-2 kilót, szoptatástól meg lement 5. pedig egyébként hízásra hajlamos vagyok. ja, és önuralom. ez a legfontosabb, mert fejben dől el...
2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
21:14-es jól írja!Ha terhes vagy akkor igenis enned kell mikor éhes vagy!!!Nem szalonnát meg ilyeneket ha nem muszáj,hanem amit megkívánsz!Ne csináld hogy nem eszel,a gyereked érzi majd meg a következményeit,ő neki lesz esetleg baja!Aki féla hízástól,az Istenért,az ne akarjon gyereket mert ez ezzel jár!!!!!Most nem magadat kell előtérbe helyezned hanem őt és az ő szükségleteit!!!
2010. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:)


Félreértés miatt, nem arról van szó, hogy fogyóznék vagy valami, csak egy komplett ebéd után 1 órával már újra tudnék ebédelni. Szóval nem kínzom a babámat és nem magamat helyezem előtérbe.

2010. febr. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!