Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatással kapcsolatban mi...

Szoptatással kapcsolatban mi az amit tömören tanácsolni tudnál egy kezdő anyának? Mire kell figyelni a legjobban, hogy kell kezdeni, milyen nehézségek vannak stb?

Figyelt kérdés
Tudom van egy ilyen oldal, csak úgy érzem túl sok az infó. Mi az szerinted, ami fontos ahoz, hogy sokáig tudjon szoptatni az anya, mi a legfontosabb tanácsod?
2019. dec. 27. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnàm, hogy nézze meg ezt a 3 videót. :) https://www.youtube.com/playlist?list=PLSkk3JPtgqcSlDveLdxR1..
2019. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az első naptól mondd a babának, hogy nagyra tátsa a száját. Ez lehet, hogy furcsán hangzik, de tudnak rá figyelni.


Az a lényeg, hogy az egész BIMBÓUDVART kapja be, ne csak a bimbót. NAGYRA tátott szájjal kell közelednie a bimbóhoz.

2019. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönök minden tanácsot :)
2019. dec. 28. 18:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Sok sikert!
2019. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Előttem már szinte mindent leírtak,én még csak annyit tennék,hozzá,hogy ne ess kétségbe,ha nem megy egyből tökéletesen a dolog.Babának és anyának össze kell csiszolódni ebben is,mint minden egyéb dologban.

Szóval,ha nehézségbe ütközöl,ne add fel!Inkább,ahogy mar előttem leírták kérj szakertő segítséget,illetve adj időt magadnak és a babádnak is,hogy belerázódjatok a dologba.

2020. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!