Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti menstruáció...

Szoptatás alatti menstruáció kinél, hogy alakult?

Figyelt kérdés

Júliusba szültem,október 31.-én jött meg először,majdnem 2 hétig tartó erős vérzéssel.Azóta viszont semmi.

Vajon ez normális?

Terhességre nem hinném,hogy van esély,mivel a szülés után mindössze 1x voltunk együtt a férjemmel,utána ő külföldön tartózkodott 2 hónapog,nekem pedig ez idő alatt jött meg.



2020. jan. 1. 23:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy születése óta igény szerint szoptatom a kisfiamat,gondolom ez is befolyasolja a menstruációmat,csak nem tudom,normális-e ekkora kimaradás
2020. jan. 2. 00:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első szülés után 8 héttel megjött, mi kis korkülönbséget szerettünk volna, így 4 hónappal szülés után már nem védekeztünk és meg is fogant elsőre a kicsi. Az ő születése után is 8 héttel jött meg, de azóta nagyon össze-vissza van, 2-3 heteket is késik akár. Remélem, ez nem befolyásolja majd a következő babánk megfoganását.
2020. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is júlisban született a kislányom. 6 hétre rá megjött a menses-em, és egyből beállt rendszeresre szoptatás mellett is. Igaz, én éjjel nem szoptattam, mert kezdetektől átaludta az éjszakát.
2020. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Január 3-án szültem és szeptember végén jött meg először. Akkorra már eléggé megritkult a szoptatás, éjjel is volt, hogy 6-8 órát is aludt. Egyből beállt. Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy pláne szoptatás mellett sok minden normális tud lenni.
2020. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!