Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tehetek valamit azért, hogy...

Tehetek valamit azért, hogy rendszeresebb legyen a menstruációm (a szoptatás elhagyása nélkül)?

Figyelt kérdés

Kisebbik fiam 1 éves lesz, iszsz. Szülés után 12 hétig véreztem/pecsételtem pár napos szünetekkel (doki szerint normális gyermekágyi folyás). 10 hónapos múlt, mikor tényleg megjött, 7 napig tartott, nem darabos, nem halvány. Már a 41. napnál tartok és hiába vannak PMS tüneteim (álmosság, méhtartószalag éles fájdalma, petefészekfájdalom, ingerültség), még mindig semmi. Tartom a 180g szénhidrát diétát, szedek C-vitamint (progeszteront fokozza, ösztrogén ellensúlyozására), sokat mozgok, mégsem jön meg.

A nagyfiam után 10 hétig véreztem, aztán 8 hónapos volt, mikor megjött és rögtön rendszeres lett, bár 10 napig volt meg. Amikor késett, akkor lettem terhes az öccsével, pedig a nagy rengeteget szopizott.


Van valami módszer, hogy rendszeres legyen vagy csak elválasztás után? Fogamzásgátlót nem szedhetek, sokaknak volt trombózisa a rokonságban.



2019. dec. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Aviva torna esetleg?
2019. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra vannak itthoni gyakorlatok vagy csak csoportos torna?
2019. dec. 14. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy betanuló óra van, utána otthon csinálhatod.
2019. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!