Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás 1 éven túl?

Szoptatás 1 éven túl?

Figyelt kérdés

Egyre többen szólnak be, hogy miért nem választom le a lányom.

Egy éves múlt nemrég és reggel és este még szoptatom. Mi ezzel a baj? Barátnőm tápis babája még 1.5 évesen is eszik tápit. Nekem meg kéne váltani tejitalra vagy tehén tejre. Legalább is ezt hallom a családtól és a védőnőtől. Csak én érzem azt, hogy ha oké 1 éven túl a tápi akkor a szoptatás is az kéne legyen? Mi a baja az embereknek mostanában a szoptatással? Nem mintha akárhol elő kapnám a cicim, reggel és este ha vendégségben vagyunk is a hálóban vagyunk és senkit nem zavarunk vele. Persze ha cumisüveget kapna tápszerrel/tejitallal az oké lenne. Én komolyan nem hittem, hogy így tönkre teszik nekem a végére ezt a szoptatás dolgot. A mai világban miért támogatják jobban 1 éven túl a tápszeres táplálást? Tényleg nincs már semmi a tejben? Én nagyon kivagyok ezen, jelenleg már ott tartok hogy inkább leválasztanám csak hagyjanak békén. :(



2020. jan. 3. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

2 évig szoptattam a lányom. És ha nem kezdett volna el durván harapni a 20 fogával, el sem választom 2.5 éves koráig, az tuti.


Ez csak rád, és a gyerekre tartozik!! Senki másra.

Az én anyatejes gyerekem pl meg sem tudta enni a tejpépet, pedig próbáltam. Kihányta egy az egyben. A tejitalt se tudta inni. Na, akkor ne adjak semmit? Sokkal jobb az anyatej.

2020. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptass amíg neked és a picinek is jó, nem kell az idiótákra hallgatni.
2020. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hülyeség, ymeddig van tejed es igenyli szoptasd! En pl.3eves koromig szopiztam :) egy ismerősöm a fiát 3,5eves koraig, most a lányát 2,5evesen is szopiztatja. En meg csak 3hete szopiztatom a lányomat de amig lesz tejem es amig ő igenyli fogom is, bárki bármit is mondjon!!
2020. jan. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 khniki ***** válasza:
Mindenért be lehet szólni. Nem kell foglalkozni velük. Nyugodtan szoptass, bár 1 éves korán túl már valóban nem használja fel a szervezete olyan ertékes tápanyagként az anyatejet.
2020. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!